Srpen 2012

Adrian Leann Rose

29. srpna 2012 v 15:04 Muži

Jméno: Adrian Leann Rose

Datum narození: 13.5.1992

Místo narození: Londýn, Velká Británie

Bydlení: Vlastní dům, bez návštěvní knihy

Vzhled: Adrian je vcelku pohledný, asi metr osmdesát vysoký mladík. Není zrovna dvakrát svalnatý, ale hubeňour to také není, takový průměr. Většinou ho potkáte s cigaretou u pusy, tuto závislost si vybudoval už na základní škole a nevypadá to, že by se jí chtěl zbavit. Na Adrianovi jsou zajímavé jeho světle hnědé oči, které se na sluníčku jeví jako jantarově zlaté. Nad obočím má nepříliš husté tmavé obočí, z něhož vybíhá ostrý nos. Pod ním jsou široká ústa, z nichž často vychází urážky a nevkusné poznámky. Drobný obličej rámují tmavohnědé vlasy, které jsou věčně rozcuchané a nikdy nedrží žádný tvar. Adrian má rád pohodlné oblečení, proto ho málokdy potkáte v něčem upnutějším, oblek se v jeho šatníku také nenachází. Nejčastěji nosí různobarevné košile a k tomu obyčejné džíny. Součástí každodenního oděvu jsou také okopané tenisky.

Povaha: Hlavním kladem, ale i záporem jeho povahy je upřímnost. Někomu to vadí, někdo to na něm miluje. To ale neznamená, že nedokáže být prolhaný, lže celkem často a dělá to jen a jen pro své dobro, jak by řekl. Přece holce, která se mu líbí, neřekne, že rozhodně nikdy nebude jediná. Sám si nedokáže představit, že by někdy chodil s jednou holkou a neměl u toho nějakou bokovku, vztahy nikdy nepokládal za věc, která by se měla udržovat. Vztahy s holkama, co má, pro něj nejsou důležité. Problém nastane, když se zamiluje. To se za celý jeho život stalo ale jen jednou, takže s tím ani nepočítá. To pak bývá žárlivý a nedovede strávit, když se jeho holka vídá s jinými kluky. Prostě ji chce mít celou pro sebe a nehodlá ji někomu ani půjčovat. Protože ho ale ta jeho jediná milovaná odkopla s tím, že pro ni není dost dobrý, přestal počítat s tím, že potká někoho jí podobného. S lidmi se dovede rychle seznámit, ale jeho pravidlem je, že nikdy neleze on za tím druhým. Pokud ho někdo chce poznat, může za ním přijít i sám. Jeho velkým koníčkem je plavání, pokládá to spíše za odreagovačku než za sport. Alespoň jednou týdně ho v bazénu najdete.

Historie: Narodil se 13. května roku 1992 v Londýně, hlavním městě Anglie. Celý svůj život prožil právě tam, takže má znatelný britský přízvuk, po kterém touží nemálo Američanů či Australanů. Na základní škole nebyl zrovna oblíbený, prošel si i šikanou, takže základku změnil ve své páté třídě. Zbytek základní školy dochodil již v té nové, tam už byl spokojený. Nikdo ho nešikanoval, ale třídní oblíbenec z něj také nebyl. Když se dosta na střední školu, byl opravdu rád a hodlal ji celou dostudovat, ale kvůli jistým problémům, se kterým se nejspíš nikomu nebude svěřovat, s ní musel skončit. Teď už by na střední asi nešel, takže je jenom se základkou a všechno mu financuje jeho rodina. Jeho otec získal výbornou pracovní nabídku právě v Austrálii, takže se odstěhovali do Hervey Bay a Adrian se rozhodl, že se sám zabydlí v Point Vernon. Tam si zařídil předražený domek, který mu sponzorují jeho rodiče. Občas si přivydělává brigádami, takže se má... víc než dobře. Má mladšího bratra Erika, ten se narodil v osmnácti letech, take se s ním zas tak dobře nestihl seznámit.

Přezdívka hráče: Annie

Maddison Graham

22. srpna 2012 v 9:54 Ženy

Jméno: Maddison Graham

Datum narození: 9.10.1990

Místo narození: Nottingham, Velká Británie

Bydlení: Hotel Blue Star

Vzhled: Maddison je vysoká a možná až nadměrně štíhlá brunetka. Díky její krásné a dokonalé postavě si tenkrát v Anglii sehnala práci modelky. Má dlouhé tmavě hnědé vlnité vlasy, které si jen málokdy stahuje do dobře upraveného culíku a věčně je nosí rozpuštěné. Její velké tmavé oči někoho děsí a někdo je naopak obdivuje. Když si Maddison pořádně prohlédnete, nad očima si všimnete nově prodloužených řasů a tenkého zakulaceného obočí, které ji sedí k tvaru obličeji. Jediné co na sobě nenávidí je její nos. Má plné rty, které se za každé okolnosti lesknou. Miluje módu a proto je vždy krásně upravená a všechno jí k sobě ladí. Nejraději si kupuje věci v neonových barvách, které kombinuje s tlumenými. Pokud ji někdy zahlédnete neuvidíte ji bez vysokých podpatků, které všechny okamžitě zaujmou. Na oblékání si dává záležet. Stejně jako miluje módu, tak i malování a dobrý make-up. Maddie ráda používá sladké vůně a s malováním to nikdy nepřežene.

Povaha: Maddie je bláznivá a usměvavá dívka, která se nikdy nedrží zpátky a je ráda středem pozornosti. Miluje zábavu a nikdy by jí nemohl ujít dobrý večírek. Ráda zkouší nové věci, které jsou někdy možná i šílené, ale ničeho se nebojí. Do všeho se pouští bez váhání a tak to s ní někdy špatně dopadne. Je milá, veselá, statečná a šťatsná dívka u které byste ani nepoznali co všechno si v životě prožila. Ráda se seznamuje s novými lidmi na které se možná někdy snaží zapůsobit tím, že neprojevuje její bláznivou stránku povahy. Pokud ale tuto dívku poznáte líp, zjistíte, že ráda lidem nechává prostor aby se ke všemu mohli vyjádřit a ráda si poslechne zážitky svých kamarádů. Má řadu dobrých vlastností, stejně jako těch špatných. V každé chvíli sebou šije a nevydrží chvíli v klidu. Když se s ní rozhádáte za každou cenu musí vyhrát, ale není bezcitná. Někdy ji hádka přece jenom omrzí a nakonec se omluví. Ráda sportuje a dva roky se už věnuje modelingu ve kterém je velmi úspěšná. Modeling není jediný koníček, který provozuje. Už odmalička pro ni a její talent bylo divadlo místem, kde se cítí svá a jedinečná. Chodí na kurzy herectví a občas se jí naskytne i nějaká ta příležitost.

Historie: 9.listopadu 1990 v Nottinghamu, ve Velké Británii začal úplně nový život pro holčičku jménem Maddison Graham, která se narodila se do milující rodiny. Má o tři roky mladší sestru Alison se kterou mají perfektní vztah, jsou něco jako nejlepší kamarádky, ví o sobě úplně všechno. Peníze jsou u nich to jediné s čím si nemusí dělat starosti díky svým rodičům, kteří vydělávali kupu peněz. Proč ten minulý čas? Protože její rodiče před 6 lety měli nehodu. Jeli po dálnici a nějaký šílenec to do nich napral plnou rychlostí, takže neměli žádnou šanci přežít. Jelikož neměli žádné příbuzné, tak se rozhodlo, že Maddison zplnoletí, aby nemuseli být v dětském domově. Potom se skoro pořád stěhovali až zůstali tady v Point Vernon, kde se plánují usadit. Tentokrát se odstěhovali kvůli příteli Alison, který se ní rozešel a ona to těžce to nesla. Holky se proto rozhodli začít se vším znovu. Maddison má už od svých pěti let v plánu být herečkou. Díky jejímu talentu měla možnost si zahrát pár vedlejších rolí, ale nic velkého. Když se před dvěma roky objevila v jednom filmu, dostala nabídku začít s modelingem a tak Maddie ani nezaváhala a hned z ní byla modelka. Před stěhováním musela s modelingem skončit a tak se uvidí, jestli bude pokračovat tady v Point Vernonu.

Domácí mazlíčci:
1.Pes Daisy, 8 měsíců (foto)
Maddie si Daisy pořídila těsně před stěhováním do Point Vernonu, protože si pejska vždycky přála. Je to fenka a narodila se před osmi měsíci. Daisy je hodná, ráda si hraje, ale ještě všechno neumí takže někdy neposlouchá. Má chlupatou a hebkou bílou srst na které jsou šedé až černé místa. Její zářivě modré oči si hned Maddie zamilovala a je to husky. Kolem krku má růžový obojek, který dostala hned první den co si ji Maddison pořídila.

Přezdívka hráče: daisy

Alison Graham

22. srpna 2012 v 9:47 Ženy

Jméno: Alison Graham

Datum narození: 31.7.1993

Místo narození: Nottingham, Velká Británie

Bydlení: Hotel Blue Star

Vzhled: Ali je střední výšky kolem 167cm. Její hmotnost se pohybuje podle toho v jakém je stresu, ale průměr je asi 53kg. Má zakulacený obličej a docela nízké čelo. Jako první si na jejím obličeji všimnete velkého nosu, za který se ale nestydí. Alison by správně měla nosit brýle, ale mnohem raději nosí barevné čočky, takže se jí celkem často mění barva očí, ale její "přírodní" jsou světle zelené. Pusu má poměrně malou, ale zato pořádně prořízlou. Jedna z věcí, kterou na ní ostatní obdivují jsou její krásné, hnědé, dlouhé vlasy. Konečky vlasů má obarvené na světle hnědou, protože už jí nudilo mít pořád stejné vlasy. Její styl je strašně specifický, poznáte jí, i kdyby jste nechtěli. Často na hlavně nosí různé čapky a klidně i v zimě si na sebe vezme šaty. Ali byste nikdy neuviděli bez namalovaných nehtů na rukou ani na nohou. Její tělo také zdobí dva piercingy, jeden v nose a jeden v pupíku, ale rozhodně byste na ní nenašli žádné tetování.

Povaha: Alison je strašně složitý člověk! V životě si prošla docela těžkými věcmi a obdobími, takže si u ní často lidi chodí pro radu a ona většinou ví přesně co má říct. Mezi kamarády byla vždycky oblíbená. Jedna ze špatných vlastností Ali je ta, že vždycky musí být středem pozornosti a když není, tak se většinou naštve a nebaví se. Dobře se seznamuje s novými lidmi a nesoudí nikoho podle toho, jak vypadá. Je strašně paličatá a nikdy v hádce neustoupí, to mi připomíná, že doslova vyhledává konflikty. I když se na první pohled zdá namyšlená, tak při lepším poznání zjistíte, že to tak vůbec není. Je strašně upovídaná, takže jestli máte málo času, tak se s ní ani radši nedávejte do řeči. Ali je strašně věrná kamarádka, když si vás jednou oblíbí, tak se vás zastane při každé příležitosti a nikdy vás nezradí . Mezi její nejoblíbenější činnosti patří hlavně nakupování a zpívání. Taky ráda chodí na večerní procházky, které jí vždycky udělají v hlavě pořádek. Je-li to možné, tak se vždycky ráda podívá na nějaká nová místa, protože jí nebaví pořád zůstávat na stejném místě, proto se taky často stěhuje, v tomto roce už bydlela dohromady na 5 místech. Myslím, že Alison určitě stojí za poznání.

Historie: Její život začal 31. července 1993 v 2:11 ráno. Její rodné město je Nottingham, který je ve Velké Británii. Narodila se do milující rodiny. Má o tři roky starší sestru Maddison se kterou mají perfektní vztah, jsou něco jako nejlepší kamarádky, ví o sobě úplně všechno. O peníze se rozhodně nemusí dělat starosti, protože jejich rodiče vydělávali kupu peněz. Proč ten minulý čas? Protože Alisoniny rodiče před 6 lety zahynuli. Jeli po dálnici a nějaký šílenec to do nich napral plnou rychlostí, takže neměli žádnou šanci přežít. Jelikož neměli žádné příbuzné, tak se rozhodlo, že její sestru zplnoletí, aby nemuseli být v dětském domově. Potom se stěhovali z místa na místo až zůstali tady v Point Vernon, kde se plánují usadit. Z minulého bydliště se odstěhovali kvůli tomu, že se Ali rozešla se svým přítelem a těžce to nesla, takže se rozhodli se radši odstěhovat a začít zase od začátku. Alisonin sen je se stát slavnou zpěvačkou, protože jí zpívání baví a navíc všichni říkají, že má neuvěřitelný hlas. Ještě než se přestěhovali do PV, tak stihla úspěšně odmaturovat a rozhoduje se jestli půjde nebo nepůjde na vysokou školu. Prozatím se rozhodla, že bude bydlet v hotelu, protože by si chtěla postavit dům podle sebe, ale to bude asi ještě nějaký čas trvat.

Domácí mazlíčci:
1.Kočka Phoebe, 1 rok (foto)

Přezdívka hráče: Mia


Heather Ivy Appolo

20. srpna 2012 v 18:39 Ženy

Jméno: Heather Ivy Appolo

Datum narození: 4.9.19890

Místo narození: Benátky, Itálie

Bydlení: Vlastní dům, bez návštěvní knihy

Vzhled: Celkem pohledná slečna jménem Heather Appolo se usmívá na svět svými velkými rty které má věčně nabarvené červenou rtěnkou. Vlatní i nádherné velké zelené oči, a vlasy anděla. Přesně takové ty bílé dlouhé. I když má obličej opravdu. Správné slovo je výrazný. Není každý komu se líbí, pro někoho je přímo škaredá v obličeji, prostě si k ní musíte najít cestu. Je krátká, ano má maximálně sto šedesát pět centimetrů, proto jí často vidíte na podpadkách, chtěla by být vyšší to se jí ovšem nevyplnilo. A už ani nevyplní. Na krátkou postavu navazuje i drobné tělo, pár lidí už si dokonce myslelo že má anorexii, to ovšem není pravda, Heather jí pravidelně čtyřikrát denně a nemalé porce. V uších většinou nosí náušnice, takové to barevné peří. Její styl oblečení? Elegantní, většinou šaty, krátké a pastelové barvy, nebo nějáké dlouhé legíny s výrazným vzorem, šokující sukně a tílka. Trička skoro nenosí, vyloženě pouze tílka. Můžete o ní říkat že je blázen, ale i v zimě většinou chodí jako v létě, bundu u ní rozhodně nenajdete

Povaha: Tahle holka má pěkně tvrdou hlavu, ale i proto jí mají všichni tolik rády, střed večírků a všech párty a ta nejoblíbenější holka ve škole, tak se dá popsat Heather Ivy. S kým si nesedí? S lidmi co jí jdu na odpor a jsou zlí. Ona je takoví ten malý anděl, no a ty zlí o ní právě říkají že je ošklivá. Je nedochvilná, nikdy nikam nepřijde na čas, a je pravda že si o sobě píše tajně do deníku že si o sobě myslí jak je hezká, a že to nepřizná. Né že by se styděla ale přišlo by jí to kapku hamižné. Má ráda peníze, taky na nich od mala rostla popularita. Nebylo by dne kdyby nešla se svými kamarádkami nakupovat. Každej den má nový topík či tričko, závodně plave. Ovšem má medaily jenom z okresu. Občas chodí do diskuzního kroužku, hlavně proto aby poznala nové lidi. Chtěla by se učit, a vystudovat doktorát. Doktorka je její sen ovšem jak by to šlo s jejími dlouhými nehty to nikdo neví. Ráda cestuje, každé léto někam jede. Už byla třeba v Japonsku nebo v Chicagu. Na to cestování jí většinou doprovází její kámošky Hanna a Gabriella. Když jí potkáte nebojte se jí skočit před cestu, ona se vám velkoryse omluví a třeba zajdete někam na kafe. Zvěte jí výhradně na latte!

Historie: Narodit se v Benátkách to je nádherné. Dostat tak úžasné jméno po matce Heather je skvělé a po své tetě, jedné z největších stylistek získat jméno Ivy to je ještě lepší. Otce nemá, matka ani neví kdo je její otec, ale jeden z jejích potencionálních tatínků si myslí že je její otec a proto jí každý měsíc posílá spoustu peněz, i když se nikdy neviděli. Ivy to jako malinká vnímala špatně ale pak jí došlo že hold nemá štěstí na tohle ale bude mít štěstí na něco jiného. A měla, na povahu, je to milé stvoření. Její nedostatek je ovšem ten obchodní, každý den chodí nakupovat jak už bylo zmíněno. Také závodně plave, v okresním kole porazila krajskou přebornici Madlene "Mads" Lloyd. Jejími nejlepšími kamarádkami jsou Gabrielle a Hanna které s ní všude cestovali když žila ještě v Benátkách. Bylo to opravdové přátelství. Když jí bylo patnáct začali kolovat fámy že má Heather anorexii, to ovšem nebyla pravda a tak to Heather špatně snášela, kdekdo se na ní ošklivě díval, celá situace se vyřešila tím že odešla na střední školu kde byla opět královna a kde také potkala svojí první pravou lásku Willa Colinse chodili spolu až do čtvrťáku kdy ho nachytala s jinou. Nic si z toho nedělala, vlastně dělala ale nedávala to najevo. Poslední měsíce šetřila ty peníze od imaginárního bohatého otce a vydala se na cestu za novým životem do Point Vernon

Miki Condie

19. srpna 2012 v 19:07 Ženy
Jméno: Miki Condie

Datum narození: 19.2.1993

Místo narození: New York, USA

Bydlení: Hotel Blue Star

Vzhled: Miki je mladá a zdravá dívka. Je vysoká přibližně jako ostatní ženy v této době. Má drobnou hlavu, která je orámovaná havraními vlasy, které jí splývají až na záda v malých vlnkách. Její oči mají skoro až nepřirozeně mordou barvu, která upoutá hned při prvním pohledu. Její oči vyzařují vřelost a lásku a ti, kteří jí neznají by byli schopni říct že je to nevinnost sama. Tváře jsou krásně růžové a na levé tváři pod okem má mateřské znamínko, které tak trohcu vypadá jako malé srdíčko. Při pohledu níž si nelze nevšimnout malého roztomilého nosánku, který nakrčí vždy, když se jí něco nelíbí. Pod nosem jsou výrazné červené rtíky, které se nenašpulí vždy, když po svém otci anebo po někom jiném něco chce. Na úzkém krčku se jí houpe náhrdelník s rubínem, který ještě zvýrazňuje barvu jejích rtů. Jako oblečení nosí převážně rudý živůtek, který je olemován černou krajkou a k tomu ve stejné varvě i sukni, která má stejně jako živůtek černé krajky. Barvou jejího oblečení je obvykle rudě červená anebo safírově modrá.

Povaha: Mnoho lidí by si o ní mohlo myslet jak je milá, nevinná a roztomilá, což se pletou i když teda roztomilá opravdu je. Je ale také nebezpečná. Její chování není nijak moc specifické, pokud je ve velké společnosti tak je trochu stydlivá a nesvá, avšak to bývá jen zástěrka, protože ve společnosti jedné nebo dvou či tří osob bývá sebejistá, namyšlená a někdy i arogantní. Čas od času si neodpustí nějakou tu kousavou poznámku. Miki je na první pohled usměvavá. Ano, tak to taky je. Pokud má ale dobrou náladu. Pokud ne, je raději někde sama a společnosti se vyhýbá. Ráda se přátelí. Zamlouvají se jí ti lidé, kteří jsou zábavní, mají rádi srandu a rádi podnikají různé akce apod. Pokud ale ani jednu vlastnost z vyjmenovaných třech nemají, nevadí jí to. Její velkým koníčkem je malování. Ráda si kreslí různé obrázky, které poté buď někomu daruje, nebo si je nechá. Potom taky ráda hraje na kytaru a u toho i zpívá. Pokud se jí chce, dokáže se do písničky vžít a prožívá ji. Když ji někdo vyruší, dokáže se hodně naštvat. Má ráda zábavu, jak už bylo napsáno. Ráda se směje a zúčastňuje se různých akcí apod. Nemá ráda nudu a proto ji ani nevyhledává. Pokud si všimne někoho, kdo je smutný, nebo nudný, snaží se ho nějak rozveselit, či zabavit. Pokud je ale ten dotyčný neprůbojný a nenechá se, nechá ho a jde někam jinam.
Tohle je prostě Miki.

Historie: Větrné město neboli NY, tam se narodila Miki kolem ranní hodiny 15. září matce Theodoře a otci Sebastianovi, oba byli velmi mladí, proto nebyli ani manželé a po několika letech se rozešli. Miki její matka nebyla schopná uživit, proto se o ní starala její teta Juliette, kterou považovala za svou matku. Trávila s ní skoro všechen čas, nemusela totiž pracovat jelikož, její manžel byl velmi bohatý podnikatel a malou Miki měl také moc rád. Užívala si dětství, chodila do školky a poté na základní školu, kde patřila mezi ty nadprůměrnější žáky. Také měla různé zájmy,nejraději snad hrála na klavír a také si občas vyjela na koni. To vše se ale změnilo, když nastoupila na střední školu. V tu dobu, se objevila její biologická matka a vzala si jí k sobě, důvod byl jednoduchý našla si přítele a už měla dost prostředků na to, jí uživit. To nevěděla, že bude mít stejně starého nevlastního bratra Damiena, s ním se ale však docela po čase spřátelila a navštěvovala s ním a jeho partou různé večírky, když se jednou z jednoho vracela tak její partu napadli je. Jen ona jediná přežila s těžkými ranění. Nikdo netušil proč je napadly a umlátily ,bodaly nožem k smrti...Po té co se vyléčila chtěla žít jinde..

Přezdívka hráče: Mikis

Irrain Aga Rigath

19. srpna 2012 v 12:15 Ženy

Jméno: Irrain Aga Rigath

Datum narození: 8.8.1990

Místo narození: Focşani, Rumunsko

Bydlení: Vlastní dům, na návštěvní knize se pracuje

Vzhled: Irrain je nižší štíhlé postavy. Měří necelých sto šedesát osm centimetrů. Její tělo je přizpůsobeno její velikosti - je tedy útlá a drobounká. Nevyniká svou výškou, a co si budeme povídat, ani ženskými křivkami ne. Ale její osobní kouzlo a šarm na vás musejí udělat dojem hned. Má dlouhé zrzavé vlasy, které jí lemují její oválný obličej. Vlasy si nechává po většinu času rozpuštěné, takže když ve větru volně a vášnivě tančí, vypadají jako plameny. Další věcí, tedy tou nejhlavnější věcí na její osobě jsou její oči. Dominují celému jejímu obličeji. Jsou ledově modré a lidé se v nich většinou topí jako v samotném ledovém oceánu. A Irrain toho náležitě využívá k tomu, aby na sebe upoutala pozornost, ale ne zas až tak velkou. Tuto dívku můžete zastihnout v nejrůznějším oblečení, je otevřená všemu a ráda v módě experimentuje. To se však nedá říci o barvách - preferuje pouze barvy tmavé anebo studené.

Povaha: Irrain je jako každá jiná dívka v jejím dospělém a stále dětském věku. Je to snílek každým coulem a je opravdu zázrak, když dokáže vnímat své okolí a nemá hlavu někde vysoko v oblacích. Je to královna přetvářky, umí se skvěle skrývat za svoji masku a vypustit do světa zcela jiné emoce, než ty, na které se opravdu cítí. Její maskou je hlavně slušné chování, ale vězte, že i ona umí být ta malá, tvrdohlavá rebelka, která umí do věc jít bezmyšlenkovitě a po hlavě. Je ostražitá, všechno si pečlivě měří pohledem a než něco udělá, milionkrát si to promyslí. Nerada by se spálila, jelikož za svůj život se jí to podařilo už několikrát. Snaží se to tedy omezovat. Je to víc snílek a dívka s duší umělce než dívka v jejím věku a žijící v 21 století. Je bystrá a za každé situace si snaží zachovat chladnou hlavu... Není však moc hovorná. Většinou si povídá sama se sebou a svým vnitřním hlasem anebo s obrazy, kterých má plný dům. Pořádně se rozmluví a otevře až po delší době. Až si najde spřízněnou duši, která by ji chápala takovou jaká je, a která by na tom byla podobně. Protože i ona potřebuje někomu říct svá tajemství.

Historie: Irrain se narodila v Rumunsku 8.8.1990 do neúplné rodiny. Její matka, která mimochodem pracovala jako prodavačka ve smíšeném zboží jí o jejím otci nikdy moc neříkala, ale soudě jejího zájmu k umění Irrain tipuje, že její otec byl velikán mezi malíři, možná sochaři, anebo to byl velký architekt. Anebo ho umění vůbec nezajímalo a je to jen shoda náhod, že je Irrain nadaná talentem a uměním se živí. Vystudovala základní i střední uměleckou školu, kde vynikala spíše ve výtvarných dovednostech. Věci jako chemie, biologie nebo matematika jí nikdy nebavily a její sešity byly vždy plnější nejrůznějších skic a obrázků než probírané látky. I když s prospěchem na to nikdy nebyla tak špatně, aby se nepokusila jít na vysokou školu. Chvíli studovala v Anglii, ale nenaplňovalo ji to tolik, jako umění, proto odstoupila a vrátila se zpět do Rumunska, za svou matkou, která v té době bojovala s Anorexií. Irrain tento fakt zasáhl natolik, že uspořádala několik výstav a dobročinných akcí zaměřených na lidi s poruchami přijmu potravy a i díky tomu projela kus světa a dostala se až sem. Do Point Vernon. Její matka se po pár měsících vyléčila. Irrain se sem přistěhovala teprve před nedávnem a má v plánu tu hezkých pár let zůstat. Není nevděčná dcera, každý měsíc posílá domů částku peněz, ze kterých její matka vyžije, ale nemá v plánu se vracet domů.

Přezdívka hráče: eL

Samuel Alfonso Müller

18. srpna 2012 v 20:28 Muži

Jméno: Samuel Alfonso Müller

Datum narození: 31.7.1992

Místo narození: Berlín, Německo

Bydlení: Hotel Blue Star

Vzhled: Samuel je vcelku pohledný mladík kterého si určitě zapamatujete podle jeho nádherných modrých očí které zdědil po svém otci. Jeho další poznávacím znamením jsou také jeho jemně kudrnaté vlasy, které se dají nazývat hnědými a nebo špinavě blonďatými. Na bradě má své oblíbené strniště které si při vyhrocených situacích nervózně škrábe. Vousy mu nerostou moc rychle. Jeho tělo je docela vypracované, chodí dvakrát týdně do posilovny a za dob kdy žil v Německu hrával fotbal za Berlín. Své tělo neukazuje, neukazuje ho tedy moc rád a proto ho nikdy neuvidíte v bazénu ani v módním časopise kde předvádí polonahý. Jeho tělo může vidět pouze jeho přítelkyně kterých nikdy moc neměl, on měl většinou pouze obdivovatelky. Je vysoký dva metry nemá, ale pět centimetrů mu do toho určitě nezbývá. Nemá moc opálenou kůži, má jí do meruňkova. Co se jedná jeho stylu oblečení, když není zima uvidíte ho většinou v nějákém bílém tričku a přesto košili, nebo v tričku s různým vzorem a když je zima? V jeho černé bundě!

Povaha: Pokud Sama neznáte, asi si ho odvodíte jako tichého, ale zároveň hodného a přítažlivého mladíka. Pokud ho znáte týden, řeknete o něm že je přátelský, že se s ním rozhodně nudit nebudete. Ale pokud můžete říct že jste přátelé, odvodíte ho jako krále všech party. Takoví on je. Na svět se dívá pozitivně, všechno většinou odkýve, když se ovšem jedná o závažnější problém, je to horší, Sam si připadá jak v nějákém přiblblém seriálu a absolutně netuší co bude dělat. Takhle se mu to stalo dvakrát, na nejvýš třikrát. On si dává pozor aby nic nevyvedl, může za to nejspíš výchova jeho německého otce. Rád cestuje, všude se na chvíli zastaví a jede dál, na všechny své cesty si poctivě vydělal brigádou ať už u svého otce nebo kdekoliv jinde a proto už mohou o Samovi mluvit v České republice, Španělsku, Polsku, Itálii a teď už i tady v Point Vernon, je jenom otázka času kdy bude chtít cestovat dál, je proto zatím jen v Hotelu. Fotbal ho baví, jak už bylo zmíněno. Hrál za Berlín stejně jako jeho mladší bratr Benjamin, takoví menší klub ale stejně také se to počítá. Dále se věnoval technice. Zajímali ho všelijaké počítače, mobily a podobné hračičky. No až ho potkáte, nebojte se ho oslovit. On vás určitě nekousne, to si pište!

Historie: Samuel Alfonso Müller přišel na svět třicátého prvního července devatenáct set devadesát dva do rodiny Alfonse a Mayi Müllerovích. Byl ve prostředku, před ním byla jeho starší sestra Maya a po něm ještě mladší sourozenec Benjamin. Jeho matka byla žena v domácnosti, otec byl ten, co pracoval, byl to truhlář, ale bylo na něm poznat že byl vychováván tvrdou výchovou, protože přesně tak se projevoval na svých dětech, hlavně na Samovi, jelikož Maya byla dívka, tak to měla lehčí a Benjamin byl mazánek protože byl nejmladší. Sam to ale spíš oceňoval než aby byl naštvaný, takhle si vždycky tvrdou výchovu představoval. Když krapet vyrostl začal trénovat fotbal a probojoval se až do toho slavného Berlína. A za ním Benjamin. Když ukončil základní školu šel na gympl jak si to přál jeho otec, tam poznal svou první pravou lásku - Vanessu, na tu nikdy nezapomene, zádrhel byl v tom že se odstěhovala a on ani nemá její adresu, ví pouze to že se přistěhovala do Austrálie, možná ho proto cesty zavály sem. Když se Vanessa odstěhovala fotbal mu přinesl pár fanynek a on párkrát experimentoval s nějákou fanynkou v Hotelu, ovšem měl v sobě pár kapek alkoholu. Gympl odmaturoval ale s odřenýma ušima. Pak si řekl že je čas na vydělávání i když se to otci nelíbilo, on sbíral peníze na cesty projel Českou republiku, Španělsko, Polsko a nebo třeba Itálii a tak se probojoval až sem do Austrálie. Jak dlouho tu ale vydrží?

Přezdívka hráče: Eve

Christian Davidson

18. srpna 2012 v 20:18 Muži

Jméno: Christian Davidson

Datum narození: 21.11.1987

Místo narození: New York, Spojené státy americké

Bydlení: Vlastní dům, na návštěvní knize se pracuje

Vzhled: Chris je vysoké a štíhlé postavy. Už od prvního pohledu je jasný afroameričan, jelikož jeho odstín hnědé pleti nepřehlédnete. Má velké, tmavě hnědé oči, nad kterými je ne moc husté, světle černé obočí a velké plné rty, na kterých často uvidíte jeho úsměv. Má docela velký nos, ale za to velmi bílé zuby, o které v dětství hodně pečoval. Když se podíváte zblízka, můžete vidět, že o se úplně nezanedbává, ale za to si taky někdy věnuje volnou chvilku a jde si zaběhat, či zaplavat. A když se podíváte opravdu zblízka, můžete, ale i nemusíte vidět malou jízvu, které se táhne za jeho levým uchem (rvačka na střední kvůli sestře). Uši mu splívají s obličejem a díky bohu není ani jednou propíchnuté (i když v mládí k tomu neměl daleko). Chris nemá nějaký extravagantní styl oblékání, nýbrž se obléká tak, aby zapadl mezi ostatní lidi. Typické barvy jeho oblékání jsou černá, šedá a hnědá.

Povaha: Chris ještě před dvěmi lety býval výhovorný a veselý muž, který každého vždy pobavil a vždy s ním byla řeč. Od tragédie s jeho sestrou se však o něco změnil. Trochu se uzavřel a stal se o něco tišším, než byl. Avšak i tak se nebojí seznamování s novými lidmi a rád poznává nové věci. Když se stanete jeho přáteli, určitě si ho budete pamatovat, protože bude ten, co se hodně usmívá, ale pokud jste jeho nepřáteli, ani si ho nepřejte. Díky jeho znamení (štír) dokáže být zlý a účty si vyřizuje trojnásob. Když má špatnou náladu, je někdy trochu protivný, ale celkově je docela fajn. I když už s basketbalem skončil, stále si rád zahraje (celkově rád sportuje). Rád plave, běhá, čte si a prochází se. Nenávidí předtvářky a lidi, co před ním něco tají. Stojí za názorem, že jestli proti němu něco mají, ven s tím! Chris není jedním s těch lidí, kteří dávají hned své city najevo. Naopak on je v sobě radši dusí. Na první pohled vypadá, že ho nic nerozhodí a nenechá se jen tak vyvést z míry, což je vlastně jen předtvářka a maska. Chris je naopak docela citlivý a povahou je dokonce až někdy cholerik (ale to se moc nestává).

Historie: Chris se narodil roku 1987 v New York v USA. Jeho rodiče jsou Madeline a John Davidson. Matka pracovala jako ředitelka jakési firmy a jeho otec pracoval jako doktor. Chris se v dětství s rodiči moc nestýkal, jelikož byly pozdě do noci v práci. Chrisovi to ale nějak moc nevadilo, jelikož i on měl své koníčky a doma moc nepobýval. Kromě toho, že byl jak na základní, tak i střední škole výborný žák, plně se věnoval basketbalu a taky po se po pár měsících stal kapitánem jejich školního družstva. Pevně věřil, že až bude dospělý, budu z něho profesionální basketbalista. Jenže jak stárnul, věnoval se více basketbalu než učení a začal dostávat špatné známky. To se nelíbilo jejich rodičům a tak mu dali výhružku, že pokud dostane ještě jednu špatnou známku, skončí s basketbalem. Chris to ale nebral na vědomí a dále nosil špatné známky. A tak musel skončit s basketbalem. Nebyla to pro něho příjemná záležitost, ale i tak to udělal. Do tří měsíců si opět vylepšil známky a zjistil, že ho baví něco jiného než basketbal a to, že se začal zajímat o práva. Po skončení střední školy se dal na vysokou školu práv, kde ho vzali nejen kvůli jeho výbornému prospěchu, ale protože na ně při přijímacích zkouškách udělal ohromný dojem. Mezitím se přestěhoval i do svého nového ne moc luxusního bytu. Pilně studoval, ale brzo nastala největší tragédie jeho života. Christian měl sestru - Sarah. Chris si s ní byl hodně blízký a jelikož byla Sarah roztleskávačka na jejich škole, často spolu pobývali. Když mu však bylo 23 let, Sarah dostala nádor na mozku. Pro Chrise to bylo těžké, jelikož musel zvládat školu a ještě se starat o sestru. Nejhorší ale bylo, že pár měsíců na to Sarah podlehla následkům nádoru a umřela. Pro Chrise to byla hrozná rána a ještě doteď, když se ho někdy zeptá, jestli má sourozence, hned si na ní vzpomene. Po roce dokončil vysokou školu a dal se na druhou vysokou školu, aby se stal tkz. doktorem práv. Tato vysoká škola ale byla dálková. Jelikož mu New York stále připomínal jeho sestru, rozhodl se přestěhovat se. Sbalil si kufry a hledal vhodné místo. Od svého známého zaslechl, že toto místo je prý hodně příjemné a tak je teď zde ...

Domácí mazlíčci:
1.Pes Max, 5 let (foto)
Max je malý pejsek rasy Maltézácký psík. Je sněhově bílý s černým čumáčkem a dvěma černými oči, jako uhlíky. Max není typ psa, kterého se učí různé triky, nýbřž jako hravý pes. Není nějak obzvlášť vychovaný a proto je občas neposlušný. Chris si ho pořídil rok poté, co se narodil, aby nebyl ve svém novém bytě tak sám. Chris a max spolu mají výborný vztah. Když má zrovna Chris volnou chvilku, dokáže si s Maxem vyhrát i celý den. Chris by se Maxe nikdy nevzdal a po jeho matce a tátovi je to nejdůležitější tvor v jeho životě.

Přezdívka hráče: Trist

Xavier Hughes

18. srpna 2012 v 17:42 Muži

Jméno: Xavier Hughes

Datum narození: 24.2.1991

Místo narození: Hervey Bay, Queensland, Austrálie

Bydlení: Vlastní dům, bez návštěvní knihy

Vzhled: Mluvíme-li o výšce, Xavier rozhodně nevyčnívá. Měří něco málo přes metr sedmdesát pět. Je poněkud štíhlejší postavy, svaly byste na něm hledali marně. Nedá se o něm však říci, že by byl vyloženě nějaká vyhublá vyžle. Má tmavě hnědé, husté vlasy, které by byly kudrnaté, kdyby si je nenechal pravidelně stříhat. Pod hustým obočím se skrývají bezstarostné, tmavě modré oči. Rty má docela plné, to ale skoro není poznat, protože se většinou smějí na všechny kolem. Jeho pleť je světlá a neopaluje se dobře, většinou mu delší pobyt na sluníčku způsobí spálenou kůži. Tak trochu typické jsou pro Xaviera mateřská znaménka, jichž má na těle nespočet. Nemá žádný vyhraněný styl, co se týče oblečení, ale jeho jediným požadavkem je, aby bylo pohodlné a cítil se v něm dobře. Často nosí kostkované košile, pod nimiž mívá klasické bílé tričko, a džíny. Nikdy na něm neuvidíte jiné boty nežli tenisky...

Povaha: Xavier je tvor možná až příliš přátelský, je schopen přijít za úplně cizím člověkem a ještě téhož dne mu vyklopit celý jeho životní příběh. Nemá rád morouse a namyšlené lidi, většinou si z nich ale stejně dělá legraci. Možná je nemá v lásce, ale to neznamená, že by na ně neměl být milý. I když, někdy také dovede být pěkně drzý. To, že se s lidmi bez problému baví ale neznamená, že je všechny pokládá za přátele. Chápe, že jeho vstřícnosti mohli lidé využít. Snaží si ostatní získat různými vtípky, smysl pro humor je jedna z jeho nejlepších stránek. Někdy to ale s tou snahou být vtipný přehání. Většinou se k lidem chová nadmíru přátelsky, někomu to může vadit, ale on si s tím hlavu neláme. Xavier si vlastně neláme hlavu s ničím. Není dne, kdy by se s něčím trápil, prostě jen mávne rukou a dál se o to nestará. Co se týče dívek, zatím mu jich mnoho hlavu nezamotalo. Když se tak ovšem stane, rázem je ze vtipálka romantik, který je schopen oné dívce snést i modré z nebe. A to je teprve věc, která ho dokáže potrápit. Nemá příliš koníčků, většinu času tráví u počítače hraním her a nebo jen tak chatuje buď s přáteli a nebo úplně cizími lidmi a třeba i v jiném jazyce. Zvládá angličtinu, jeho rodný jazyk a částečně i francouzštinu, kterou se do něj snažili rodiče dostat, když byl ještě malý. Mimo to také rád tráví volné chvíle se svými přáteli, ale to se kvůli nedostatku času (on čas má, to spíše oni jsou věčně zaneprázdnění) stává málokdy.

Historie: Narodil se 24.února v Hervey Bay jako čtvrté dítě do rodiny Hughesových. Jeho rodiče, Jane a Robert, spolu byli přes dvacet let, když se jim Xavier narodil. Se svými sourozenci Xavier vždycky vycházel dobře. Asi je to zvláštní, ale rodiče mezi dětmi nikdy nedělali rozdíly a neměli to své ,,nejoblíbenější dítě", které rozmazlovali. Ani to, že byl Xavier nejmladší, z něj neudělalo maminčina mazánka. V šesti letech nastoupil do první třídy a herveybayskou základní školu navštěvoval celých devět let. Učení mu nikdy nešlo, ve škole proto jeho známky nebyly nejlepší. Rodičům to sice vadilo, ale on - jak je zvykem - to v podstatě neřešil, jenom s kamarády lítal venku a lezl na stromy. Po deváté třídě odešel na střední školu, kde se vyučil v oboru prodavač. Pár měsíců po dokončení studia si našel práci v herveybayském supermarketu, kde jako prodavač pracuje výhradně přes noc. Je to sice nevděčná práce, ale on svůj ,,džob" měnit nechce. Nikdy ho nenapadlo, že by se z Hervey Bay místa chtěl odstěhovat, ale jednou to přijít muselo, všichni jeho sourozenci od rodiny odešli a on nechtěl být tím, kdo s rodiči zůstane do třiceti. Sebral si proto svých pět švestek a odstěhoval se do blízkého Point Vernonu, kde hodlá žít svůj vlastní život a sám si ho i financovat. Nemá sice žádný prezidentský plat, ale s brigádami a několika spolubydlícími, které si už našel, se to dá zvládnout.

Přezdívka hráče: Annie

James Joshua Sawyer

18. srpna 2012 v 12:34 Muži

Jméno: James Joshua Sawyer

Datum narození: 8.12.1982

Místo narození: Tallasse, Alabama

Bydlení: Vlastní dům, na knize se pracuje

Vzhled: Třicetiletý, 185 centimetrů vysoký Američan s plavými vlasy a zelenýma očima, to je James. Světlé vlasy mé dlouhé k ramenům, nos má trochu větší, ale jeho tvář je sympatická. Strniště, které je dobře viditelné na jeho opálené tváři, je o něco tmavší než jemně vlnité vlasy. James je svalnatý mladík, děvčata o něm říkají, že je to "sexy kanec". Jen málo která mu odolá a on toho samozřejmě využívá. Když jde o vybavení v intimních partiích, také není žádný chudáček.

Povaha: Hledáte-li Joshe, najdete ho buď na jednom, nebo na druhém místě. To první místo je striptýzový klub, protože mezi Jamesovy největší koníčky patří dívky a samozřejmě sex, a to druhé "slavné" místo je bar, protože James je vyhlášený tím, že vám vždy doporučí ten nejlepší alkohol, co za barem můžete najít. Ty nejlepší koktejly a nejsilnější kořalky, to je jeho svět. Když se James nudí a žádná milenka není v dohledu, když je James doma, má jednu svoji nejoblíbenější aktivitu - leží na posteli, v jedné ruce plechovka piva, v té druhé cigareta, přitom si prohlíží časopis Playboy a kochá se nahými ženami. Ovšem, více se mu líbí žena, na kterou si může sáhnout, když cítí její teplo a může se jí dotýkat, ukázat jí, co umí s jazykem a s rukama a co všechno dokáže jeho neskromný nástroj... Nezná větší zábavu. Když jde o jeho povahu, někteří ho považují za namachrovaného chlápka, který si myslí, že může mít úplně všechno. Je to známý sukničkář, typ muže, kterému se přezdívá "Don Juan".

Historie: James Joshua Sawyer se narodil osmého prosince v Arpitu v Alabamě. Sourozence nemá. Když mu bylo šest let, jeho otec zastřelil jeho matku, protože měla milence. Potom z výčitků svědomí zastřelil i sebe. Měl za to, že syn je u babičky, ale on se schovával pod postelí a všechno to viděl. Rozhodl se matčina milence najít a pomstít se, protože za smrt jeho rodičů může jen a jen Richardo Martinez, pohledný Ital a matčin zazobaný milenec. James se životem protloukal sám a po střední škole si v jedna dvaceti letech otevřel vlastní striptýzový klub. Po osmi letech podnik zavřel a odcestoval po Richardových stopách sem, kde se však s Richardem minul.

Přezdívka hráče: ChristinaDaae


Barbara Evelyn Williams

17. srpna 2012 v 21:08 Ženy

Jméno: Barbara Evelyn Williams

Datum narození: 11.10.1990

Místo narození: Chicago, Spojené státy americké

Bydlení: Vlastní dům, na knize se pracuje

Vzhled: Barbara je brunetka menšího vzrůstu, proto si pomáhá někdy podpatky, aby byla alespoň trochu větší. Na svou výšku má postavu tak akorát, není pohublá ovšem ani obézní ani při těle. Ale úplně první věc, která vás na ní upoutá, jsou její čokoládově hnědé oči mandlovitého tvaru lemované hustými hnědými řasami. Jen kousek nad nimi se jí klene obočí, tmavě hnědé barvy a je v menším obloučku. Nos jí celkem pasuje do obličeje akorát se na konci rozšiřuje trochu více. Její asymetrické rty světle růžové barvy mají horní ret trochu více vykrojený než ten spodní, ten je ovšem trošičku plnější. Pokud je zkřiví do úsměvu na její tváři se objeví menší ďolíčky, to vše se nachází na oválnějším obličeji s jemnými rysy lemovaném kaštanově hnědými vlasy kousek pod ramena. Nejsou rovné ale zase ani kudrnaté, dalo by se říct, že její vlasy tvoří takové vlny. Teď trochu k jejímu stylu oblečení, který se nedá přesně popsat, ráda nosí výrazné ale zároveň i tlumené barvy. Nejraději však nosí různé sukně nebo šaty, ale najde se také den, kdy si třeba oblékne džíny. Své módní kreaci ráda doplňuje různými doplňky náušnice, řetízky, prstýnky a podobné věci má velmi ráda a tudíž velmi hodně.

Povaha: Tato dívka je velmi usměvavá a jen málo kdy se mračí nebo má špatnou náladu, za to může její optimistický pohled na svět. Ráda se baví se svými přáteli a poznává nové lidi, tudíž jí nedělá problém navazovat rozhovory a seznamovat se s neznámými. Nevadí jí být obklopena neznámými lidmi a také jí nedělá problém mluvit před více lidmi, ale to rozhodně neznamená, že by byla vůdčí typ v tomto ohledu se většinou přizpůsobí ale, pokud se jí něco nelíbí nebo jí se dát svůj názor najevo nebo odmítnou. Je také ambiciózní a pracovitá, tudíž když něco chce tak si zatím jde, ale docela k tomu nesedí vlastnost nedochvilná a také je menší bordelářka, nenajdete chvíli kdy by měla u sebe doma úplně uklizeno nebo, že by při práci měla uklizený stůl, vždy tam bude mít takový pracovní nepořádek. Mezi další její zápornější vlastnosti patří tvrdohlavost, nejdříve jedná a teprve potom až myslí, což nepatří zrovna mezi dobré vlastnosti.A co patří mezi její koníčky? Ráda čte a píše různé povídky a případně články, věc kterou by ve volném čase dobrovolně nedělala je sport, na ten je totiž vyložený antitalent.

Historie: Poprvé se její pláč ozval na podzim ve větrném městě, tudíž v Chicagu a bylo to druhé dítě Samanthy a Henryho. Měla ještě starší sestru o tři roky Jennifer, se kterou měla po celou dobu dobrý vztah, jako ke zbytku své rodiny. Sice nežili v kdo ví jak velkém luxusu ale také si nemohli stěžovat, žili totiž v průměrně velkém bytě v centru Chicaga, kam se její otec přistěhoval za prací z Austrálie, díky tomu poznal jeho budoucí manželku a matku Barbary. Jako malá chodila do školy a časem na obyčejnou základní školu kde její prospěch patřil mezi ty nadprůměrné takto to chodilo i na střední škole, mezitím ráda psala do školních novin a přivydělávala si různými brigádami, aby mohla jít na vysokou školu, protože poté co umřel její otec kdy jí bylo deset, se rodinné finance velmi zhoršily. Přesto se jí podařilo dostat se na vysokou a vystudovat jí, když ji úspěšně dokončila rozhodla se přestěhovat do Austrálie, kde pracoval její otec a začít se živit jako spisovatelka a případná novinářka. Proto si koupila menší dům ve městě Point Vernon.

Přezdívka hráče: Tory

Charlie Roeslei

17. srpna 2012 v 19:36 Ženy

Jméno: Charlie Roeslei

Datum narození: 9.5.1989

Místo narození: Honolulu, Havaj

Bydlení: Vlastní dům, bez návštěvní knihy

Vzhled: Charlie není moc vysoká a její postava už není rozhodně nejhubenější, ale rozhodně se nemá za co stydět.Její dlouhé hnědé vlasy považuje za tu nejhezčí věc na sobě.Spousta lidí, ale obdivuje její čokoládové oči, ze kterých ale rozhodně nikdo nic nevyčte.Má dlouhé černé, zahlé řasy a tenké, delší obočí.Její pleť je světlá, ale na některých místech opálená.Lis má trochu větší nohy než ostatní, nemá je ráda, ale zároveň je miluje, protože jsou její.Na pravé ruce nosí pletený náramek z dětství od své babičky.Charlie má obyčejný barevný styl.Vystačí si s tričkem, džínami a teniskami, ale samozřejmě ocení i šaty, boty na podpatku a nebo sukni.Ve vlasech nosí ráda tenké čelenky a kytkou na konci.

Povaha: Charlie vypadá jako seběvědomá dívka, která má uspořádaný život až do své smrti, ale opak je pravdou.Většinou si totiž vůbec nevěří a děsí se poskládaného života.Ráda nechá věci plavat, protože čas je vyřeší.Vždycky se stavěla za názory druhých a své si nechávala pro sebe, ale teď když jí všichni považují za dospělou by se měla začít rozhodovat sama.Ona je ale hluboko uvnitř stále dítě, které touží po starém dětském životě.Charlie je hodně živá a podnikne každou výzvu a akci.Ale někdy to až moc přežene a skončí to špatnými následky.Je absolutně nespolehlivá!Není to žádná lhářka a drbna, ale jakmile přijde na nějaký úkol do pěti minut ho zapomene, protože je roztržitá.Její vášní bylo vždycky serfování.Ona svůj život "projezdila" na prkně.Vyhrávala spousta závodů, ale po ošklivé nehodě už se na prkno nevrátila.Její oblíbený sport je Beach volejbal a běhání.Ráda si čte sci-fi knížky a nebo maluje zvláštní obrazy.Každý rok vyjíždí co cizí země a pomáhá chudým lidem.Její životní motto je "Život je boj, ale stojí za to".

Historie: Jednoho dne se narodila v městě Honolulu malá hnědooká holčička, které dali jméno Charlie.Měla dva milující rodiče, kteří si hned další rok na to pořídili další dítě a tentokrát chlapečka.Charlie vyrůstala v náruči svých rodičů.Naučili ji prakticky všechno.Ale jednoho dne se její rodiče rozhodli rozvést a tak se rozdělila na dva kusy.S tátou projížděla o prázdninách každou druhou zemi a tak se naučila, jak se sám o sebe postarat a naučila se spousta jazyků.Přes školní rok trávila čas se svojí matkou na Havaji v domku u pláže i se svým bratrem.Matka ji naučila slušnému chování a plnila s ní školní povinnosti.Její bratr Taylor s ní trávil každou volnou chvilku, ale pak se přestěhoval k tátovi a už spolu ztratili veškerý kontakt.Charlie chodila na základní školu a v páté třídě se dostala na gymnázium.Nevěděla vůbec jak naložit se svým životem.Rozhodla se vystudovat vyšší uměleckou a právě školu dokončila.Bohužel jí každý den doprovází jedna nešťastná nehoda.Při závodu na serfu se vážně zranila a strávila v nemocnici měsíc.Naštěstí se uzdravila a vše bylo v pořádku, ale už se na ser nevrátila.Charlie doufá, že jednoho dne bude moct založit svojí vlastní nadaci na pomoc chudým zemím a pomoct každému komu to půjde.Také doufá, že se jednou postaví zpátky na prkno a inspiruje jí to k dalším obrazům.

Přezdívka hráče: blair.

Andreas Lande

17. srpna 2012 v 16:37 Muži

Jméno: Andreas Lande

Datum narození: 16.2.1990

Místo narození: Oslo, Norsko

Bydlení: Vlastní dům, návštěvní kniha

Vzhled: Díváte se na mladíka, který není ani vysoký, ani malý, ani hubený, ani tlustý. Na první pohled se neliší od všech mladíků v jeho věku, vlastně ani na druhý. Někteří by ho mohli považovat za typicky hezkého, ale on si to sám o sobě nemyslí. Nechává si narůst delší světle hnědé vlasy, které mu pořád lezou do očí a trčí do všech možných i nemožných stran. Oči má tmavě modré s nádechem šedočerné, ale celkově nejsou moc výrazné, rozhodně nejsou tím prvním, co vás upoutá. Má světlou pokožku, která se i na silném australském slunci opálí jen mírně, nikdy není zbarvený do hněda, je to dáno jeho původem. Obléká se do volného ležérního oblečení, většinou plátěných kalhot nebo kraťasů a košilí nebo větších triček. Nekamarádí se s formálním oblečení a v obleku ho uvidíte jen málokdy. Zápěstí má plná náramků - jak z korálků, tak i kůží nebo provázků. Nikdy jich však nemá tolik, aby mu vadily při hraní na kytaru.

Povaha: Andreas je pohodář, kterého jen tak nic nerozhází. Je schopný za všech okolností zachovat chladnou hlavu a racionální myšlení. Na první pohled se může zdát málomluvný nebo uzavřený, ale to je spíš jenom zvyk, který mu zůstal z domova. Nesnáší lidi, kteří jsou falešní a prolhaní. Jakmile takovéhoto člověka pozná, nedá mu absolutně žádnou šanci vniknout do jeho blízkosti a dát mu tak možnost ho zklamat. Miluje hru na kytaru a svůj nástroj pustí jen málokdy z ruky. Každou možnou chvíli na ni vybrnkává nejrůznější melodie a zkouší něco nového. Možná překvapivě je jeho velkým koníčkem matematika a počítání příkladů. Ne snad, že by si ve volném čase vzal sbírku a vyřešil nějakou rovnici, spíš mu nedělá problém komukoliv pomoci něco vypočítat a ještě mu za to poděkuje. Jeho velkým zlozvykem je kouření, kterého se snad už ani nepokouší zbavit. Ve sváteční dny si velice rád zpestří svůj režim voňavým doutníkem nebo tabákem napěchovaným do dýmky, běžně si však vystačí s cigaretami.

Historie: Narodil se v centru Osla do obyčejné rodiny jako nejstarší dítě. Má ještě mladší sestru a dva mladší bratry. Jeho matka zůstala v domácnosti, protože otec jako podnikatel vydělával dostatečné množství peněz, aby uživil celou rodinu. Ve škole dostával průměrné známky, vlastně bez problémů vystudoval na univerzitě ekonomii. Měl nastoupit do otcovy firmy na nějaké manažerské místo, ale uvědomil si, že mu doma začíná být až příliš těsno. Dlouho váhal, protože se mu nechtělo opustit zemi, kterou tolik miluje, ale jakmile dostal nabídku na práci v bance v Austrálii, bylo rozhodnuto. Nyní se přestěhoval sem a zatím se pouze zabydluje. Nemá moc peněz, takže si ještě přivydělává pouliční hrou na kytaru, aby si trochu přilepšil.

Přezdívka hráče: Alex

Michael Lip Walond

17. srpna 2012 v 16:30 Muži

Jméno: Michael Lip Walond

Datum narození: 14.3.1992

Místo narození: Vesnice ve Skotsku, Velká Británie

Bydlení: Hotel Blue Star

Vzhled: Je vyšší štíhlé postavy, asi 185cm, sportovně založený. Jeho světle oříškové vlasy, na krátko sestříhané a sčesané do čela, doplňují pronikavé, modrozelené oči, které vždy vyzařují dokonalou pohodu. Jen z řídka se stane, že má horší náladu, vždy ho ale prozradí jeho oči. Od mala má tvrdou školu, co se slušného chování týká, proto ho obvykle potkáte v pánské košili, tmavých kalhotách a polobotkách. O výchově svých rodičů si ale myslí své, proto svůj nucený vzhled, doplní občasným strništěm na bradě. Kulhá na pravou nohu, i když to rád maskuje normální chůzí. Nerad na to upozorňuje, ale pokud má větší zátěž, kulhat ho uvidíte. O Svém zranění nemluví.

Povaha: Lip má svůj vlastní názor a pohled na svět, za kterým si stojí. Podle něj jsou profesoři tupci, kteří si nepřiznají, že pravdu může mít i student. Díky své prostořekosti, měl nemalé problémy. Některé končili domluvou, jiné na policejní stanici, ve školách, obvyklou zprávou do dokumentů. Dva z nich končili vyhazovem ze školy. Tento postoj mu zůstal i v mimoškolním životě. Má svůj pohled na svět, a určitým lidem už od pohledu nedůvěřuje. O některých si myslí, své. Proto se k nim většinou chová dost arogantně a shlíží na ně s vrchu. Po většinu se ale snaží zachovat chladnou hlavu a nejprve se slušně domluvit. Když to ale nejde po dobrém, i on dokáže zvýšit hlas. Pohádat se a stát si za svým, pro něj není žádný problém. Na proti tomu, k ostatním lidem se chová poměrně přátelsky. Prozrazují to o něm i jeho oči, které jasně dávají najevo, že je tu vždy pro ostatní a rád si popovídá. Jeho oči a prostořekost, mu pomáhají k snadnějšímu seznamování, i přesto, že není žádný král večírků. Na parketu ho uvidíte jen zřídka, nebo vůbec. Má svůj svět, ve kterém hlavní roli hraje kytara.

Historie: Lip se narodil do nehudební, či jakkoliv jinak, umělecky založené rodiny v malé vesničce, ve Skotku. Poblíž slavného jezera Lochness, kde postupem času trávil svůj čas. Jeho matka je žena v domácnosti, tudíž vychovávala Lipa k obrazu svému. Už od mala měl tvrdou školu a musel se vždy chovat slušně. Jeho otec je pěstitel. Pěstuje doma i v práci. Ovoce a zeleninu, ale amatérsky se pokouší šlechtit i květiny. Otec na Lipa nikdy neměl čas, většinu dne pracoval a večery propil v hospodě. I přesto mu ze svého malého platu dokázal naspořit na kvalitní studium. Jeho matka ho vždy do všeho nutila, možná i proto je teď takový jaký je.... Už v útlém věku začal zkoušet brnkat na dědečkovu kytaru. Krátil si tak volné chvilky u jezera. O dva roky později, v 7 letech, dokázal zahrát dvě skladby podle sluchu. Nastoupil na základní uměleckou školu, na kterou ho přihlásili rodiče, s vidinou dokonalého úspěchu. Opak byl pravdou. Lipa vždy hudba bavila a bavit bude, ale už od mala neměl rád, když mu někdo něco diktoval. Po roce přestoupil na obyčejnou základní školu, z důvodu, že nezvládal školu, rodiče ho přesto přes jeho prošení, aby už nemusel hrát před učiteli, přihlásili na kroužek. Ten navštěvoval 2x do týdne. S hudbou tedy žil už od mala, ale jak stárl, udělal si na všechno svůj vlastní pohled a sem tam, nějakou hodinu kytary vynechal. Rodiče si to s ním vyříkali a dohodli se na tom, že až do střední školy, kterou mu mimochodem vybrali už v dětství, nemusí na kytaru hrát. V té době to byl rok do střední. Nemá žádného sourozence, kterého by mohl škádlit, proto ho rodiče přihlásili na fotbal. On sám nic nenamítal a pravidelně na tréninky chodil. Všechno klapalo tak jak má a Lip měl za sebou už pár odehraných zápasů, ten poslední už nedohrál a nikdy se už na fotbal ani nepodíval. Byl v útoku, když měl míč před sebou a snažil se ho dostat do brány. Bylo už jen pár minut do konce zápasu, když v tom mu někdo zkřížil cestu a pořádně ho sekl do holeně. On nikdy tak ostré kolíky na kopačkách neměl, ale někteří je mají. Pochroumal si pravou nohu a k fotbalu se již nikdy nevrátil. Kulhá, ale rád to maskuje tím, že se snaží chodit jako normální člověk. Nedaří se mu to však při větší zátěži. Neběhá. Má za sebou dva vyhazovy ze školy. Věřte, že on na to není hrdý, ale po této zkušenosti si stojí za názorem, že při zkoušce hraní na kytaru měl pravdu. Místo C tam mělo být F. Po roce nastoupil na hudební konzervatoř, protože za poslední 3 roky se jeho známky velmi zlepšili. Měl možnost stipendia, ale na škole vydržel ani ne rok. Nepohodl se s profesorem, který ho učil historii hudby. Na další školu nastoupil o rok později. Na hudební konzervatoř v Londýně. Byl na internátu a to byl kámen úrazu. I tam po chvilce zvlčel a začal si prosazovat svůj názor. Po půl roce školu opustil s tím, že se opětovně nepohodl s profesorem. Nakonec se mu přece jen povedlo vystudovat a to uměleckou konzervatoř. Nyní pracuje jako učitel hudby a sem tam hraje i pro radost v parku.

Přezdívka hráče: Anet


Jesse Ryan Windsor

17. srpna 2012 v 10:57 Muži

Jméno: Jesse Ryan Windsor

Datum narození: 26.5.1988

Místo narození: Londýn, Velká Británie

Bydlení: Hotel Blue Star

Vzhled: Jesse vždy zaostával za dětmi jeho věku co se týče výšky. Spoustu lidí ho štípalo do tváří a vykládali mu, jaký je rozkošný chlapeček. Nedá se říct, že by se mu to zrovna zamlouvalo. Všechny proto překvapilo, když se v jeho patnácti letech zničehonic vytáhl a dnes měří necelých 190 cm, převyšujíc většinu svých bývalých spolužáků se kterými stále udržuje kontakt. Od té doby ho pro změnu začíná unavovat, když nad ním ti samí lidé vzdychají jak "vyrostl jako z vody", a že si ho pamatují jako malého chlapečka s baculatými tvářemi. Patří mezi ty typy se štíhlou, ale vypracovanou postavou, kterou si osvojil díky jeho aktivitě a chuti sportovat. Z té baculatosti si sice něco ponechal, ale každý vidí, že výrazně zhubeněl nejen v obličeji, získal ostřeji řezané rysy a lícní kosti mu lehce vystouply. Jeho tmavě hnědé jemné vlasy působí lehce nazlátle, na slunci hází medové odlesky. Z jejich zjevu lze usoudit, že si je málokdy češe. Udržuje si je v nedbalém rozcuchu, často je lze zastihnout trčet do všech světových stran, což působí jako kdyby právě vylezl z postele. Dominantu v jeho obličeji tvoří jednoznačně oči olemované hustými, dlouhými řasy, které mu dodávají téměř andělský výraz. Jejich tmavé mátově zelené duhovky rámuje tmavší linka barvy mechu. Nepostradatelnou součástí se stal jeho pokřivený úsměv. Bez něho působí neuvěřitelně vážně, a tak ho lidé skoro nutí, aby se usmíval. Pleť má poměrně světlou po celý rok, kromě léta, kdy se velmi snadno opálí. Co se tyče oblečení, dává přednost spíše tmavým nebo neutrálním barvám jako je béžová, hnědá nebo bílá. Jediný kus oblečení v jeho šatníku, který lze být barevný, jsou boty. V zimě téměř nežije bez svých kabátů. Moc věcí ho nerozhází, ale pokud chybí kabát, začíná krize.

Povaha: Jesse je muž mnoha tváří, v zásobě má několik masek, které střídá podle libosti, jakoby zrovna hrál nějakou hru v divadle. Jak už zde bylo zmíněno, příliš věcí ho rozházet nedokáže, je to spíš klidný, usměvavý typ člověka. Smích mu vůbec není cizí, rád si udělá neškodnou legraci z ostatních, včetně sebe. Občas ale může sklouznout k jízlivým, uštěpačným poznámkám, v té chvíli jsou sarkasmus a ironie jeho nejlepší přátelé. Mezi lidmi je přátelský a společenský, rozhodně neodmítne žádnou společnost. Pozorný člověk si přesto může povšimnout, že jen málokdy mluví o sobě, své rodině či minulosti, a že je spíš typ, který vás vyslechne a pokud možno poradí. Často v minulosti platil za vrbu, už je na to pravděpodobně zvyklý a nezdá se, že by mu to vadilo. Ačkoliv se to díky jeho povídavé povaze nezdá, je těžké si získat jeho plnou důvěru. Rád se s lidmi baví, to ano, ale stále si od nich udržuje jistý odstup. Málokdy se stane, že by se někdo dokázal prokousat tou tvrdou, nepřístupnou skořápkou, jež ho obklopuje, protože si toho moc lidí nevšimne a myslí si, jak dobře ho znají, ale když už, tak se Jesse viditelně uvolní, je ochoten se upřímně smát bez jakýchkoliv zábran a dokonce se i začíná svěřovat. Rád navštěvuje různé kluby, hospůdky a bary, kde je sice uprostřed velkého davu, ale přesto je sám. Často jen proplouvá mezi lidmi, zdraví se s každým třetím člověkem v místnosti, ale žádný z nich ho vlastně nezná. Pevně dodržuje stanovená pravidla, a to i ta společenská. Etiketa a vytříbené chování je u něj pevně zakořeněné. Začal se věnovat hraní na kytaru a občasnému zpívání.

Historie: Narodil se jako druhý syn Matthiasovi Windsorovi a Sereně Nissen, která poté samozřejmě přijala jméno jeho manžela. Jejich prvorozený syn a Jesseho bratr Erik je o tři roky starší a přesto se Jessemu zdálo, že do svých patnácti let vždy žil ve stínu jeho bratra. Ačkoliv si to neustále vyčítal a říkal si, že se chová hloupě, často se přistihl, že úspěchy svému staršímu bratrovi ani nepřeje. Časy, kdy Jesse k Erikovi vzhlížel s úctou a bratrskou láskou již pominuly. Jesse se začínal utápět v pocitech, které se téměř podobaly zoufalství. Byl zoufalý, jelikož se mu nedostávalo tolik pozornosti, kolik by si přál. A takto začaly jeho bouřlivější časy. Ve snaze získat si pozornost svých rodičů začal žít "noční život", jelikož jeho pokusy a snaha o to být lepší než jeho bratr mu nevyšly. V noci se vykrádal ven a chodil na různé party, večírky a pařby. Vracel se až časně ráno, kdy odpadl do postele a spal do odpoledne. Samozřejmě že to mělo na jeho rodiče naprosto jiný účinek. Ve chvíli, kdy do sebe Jesse kopnul alkohol, přestával mít nad věcmi kontrolu, a proto dělal a říkal věci, kterých později velice litoval a styděl se za ně. Díky jeho ubohým činnostem proto Erik v jeho otcových očích ještě stoupl, i díky tomu, že Erik často chtěl svému mladšímu bráškovi jakkoliv pomoct, ale Jesse ho vždy poměrně hrubě odmítl. Když si to Jesse začal uvědomovat, provedl jedinou věc, které se chtěl vyhnout kvůli jeho přílišné hrdosti. Šel si o tom otevřeně promluvit se svou matkou, svěřujíc se jí se všemi jeho problémy a strachy. Jeho otec mu zřejmě nikdy neodpustil a byl na něho po zbytek jeho života stráveném v tom samém domě přísnější než bylo nutné. Serena s ním očividně nesouhlasila a často se Jesseho zastávala. On se od jeho šestnácti let konečně přestal litovat a dělat ze sebe chudinku, ale na druhou stranu se uzavřel do sebe. Pochopil, že by se sebou měl něco dělat a tak taky udělal. Přesto se ale musel nějakým způsobem odpoutat od svých rodičů a úspěchů bratra, a tak se ocitl v Point Vernonu.

Přezdívka hráče: Dave

Michaela Amber

17. srpna 2012 v 10:48 Ženy

Jméno: Michaela Amber

Datum narození: 17.10.1989

Místo narození: Paříž, Francie

Bydlení: Vlastní dům, návštěvní kniha

Vzhled: Michaela je střední postavy. Je celkem štíhlejší postavy, její postava tvoří i nádherné nohy. Má krásně modré oči jako moře. Usmívá se snad na všechny, které potká. Má střední délku vlasů a ty jsou krásně blonďaté a vlnité, které upoutají vždy pozornost, jednak je nosí upravené. Obléká se moderně jednak sleduje modu na internetu. A pozor má v pupíku piercing.

Povaha: Michaela je milá, usměvavá, upřímná, je strašně moc upovídaná a ráda se seznamuje s novýma lidma. Má ráda kolem sebe hodně lidí. Ale taky je někdy urážlivá. Koníčků má málo, někdy si zajde do fitka si jen tak zacvičit a zpevnit postavu, ale kdysi hrála závodně volejbal. Teď už se tomu moc nevěnuje, protože klub do kterého chodila už skončil, ale s kamarády si v létě vždycky zahraje.

Historie: Michaela se narodila v Paříži. Má jen maminku, její tatínek zahynul při autonehodě. Maminka pracuje jako novinářka ve vyhlášené redakci poblíž New Yorské univerzity. Nedávno se totiž přestěhovali do New Yorku. Michaela, se chce osamotnit tak se rozhodla že se přestěhuje do Point Vernon a začne nový život. Chodila na vysokou školu, ale tu nezvládala tak jí opustila. Spolužáci jí tam šikanovali. Sourozence nemá a nikdy si je nepřála.

Přezdívka hráče: Michaela


Effie Roland

16. srpna 2012 v 22:58 Ženy

Jméno: Effie Roland

Datum narození: 12.12.1993

Místo narození: Brisbane, Queensland, Austrálie

Bydlení: Vlastní dům, návštěvní kniha

Vzhled: Effie je velmi krásná dívka, která už vzhledem polapila pár kluků, avšak pro Effie to zatím nic neznamenalo, hledá teprve pravou lásku. Vlasy nosí většinou rozpuštěné, má hezký odstín hnědé, oči má v podobném odstínu, jen tmavší. Většinou na sobě má jednoduché šaty, často velmi extravagantí, i když jí samé by stačili, obyčejné, květinkové šaty. Nerada nosí různé stíny a řasenku, ona sama má řasy přirozené dlouhé, a krásné.

Povaha: Effie je taková jemná dívka, která se snadno urazí. Je sice ze zámožné rodiny, a vždy jí bylo koupeno to, co chtěla (i nechtěla), ale rozmazlená vůbec není. Je hodně přemýšlivá, a když je smutná, zklamaná, pomůže jí příroda. Odmalička prostě milovala lesy, louky, jezera a hlavně tvory, které tohle všechno obývali. Je to prostě taková divoženka, se zvláštní, svůdnou povahou sirény. Nikdy moc kamarádek v Brisbane neměla, a to jí mrzelo, protože je velmi přátelská. Velmi ráda plete věnečky ze všeho kvítí, co najde.

Historie: Effie se narodila v Brisbane, žila tam hodně dlouho, měla šťastný život, ale bez kamarádek. Vůbec neví, jaké to je, někomu věřit a svěřovat mu tajemství. Narodila se k už 7-leté sestře Bridgit, se kterou má, na to ,že jsou sestry, opravdu dobrý vztah. Vždycky Effie oslovuje ´Moje malá sestřičko.´nebo ´Moje ségro.´. Eff za ní mohla jít s jakýmkoli problémem. Jenže teď už je Bridgit dospělá, a má svojí vlastní rodinu, na druhém konci Austrálie a aby toho nebylo málo, rodiče se rozhodli, že se přestěhují do menšího města.

Domácí mazlíčci:
1.Pes Doggie (foto)
Doggie už není nejmladší. Dostala ho, když jí bylo cca 11 nebo 12 let, to už si Effie přesně nepamatuje (proto má tak trochu jednoduché a hloupoučké jméno). Je to její věrný kamarád a má ho velmi ráda. Většinou spí ve svém velkém pelechu u Effiiny postele, a nebo rovnou na posteli. Jeho flekatou černobílou barvou připomíná tak trochu malé telátko, a je plemene americký staffordšírský teriér. Je to dobrák sršící energií, ani mouše by neublížil. Ale Effie by chránil třeba i za cenu svého života.

Přezdívka hráče: lusmin

Marion Chamberlin

16. srpna 2012 v 22:49 Ženy

Jméno: Marion Chamberlin

Datum narození: 3.12.1989

Místo narození: Brisbane, Queensland, Austrálie

Bydlení: Vlastní dům, bez návštěvní knihy

Vzhled: Marion je poměrně vysoké postavy, měří něco přes sto pětasedmdesát centimetrů. Možná je až nepřiměřeně štíhlá, ovšem ženské křivky se na ní vypozorovat dají. Má menší,oříškově hnědé oči, nad nímž se klene pečlivě upravované obočí. Z obočí vybíhá zakulacený nos. Její rty jsou plné, ale usmívá se málokdy a jenom na ty, které zná blíže. To první, čeho si na Marion ale všimnete, jsou její dlouhé, mahagonové vlasy, jejichž původní barva je světle hnědá. Obyčejně je nechává rozpuštěné, při sportování si je většinou smotá do drdolu nebo culíku. Obléká se elegantně a podle nejnovějších trendů. Pokud se něco objeví ve Vogue, okamžitě si to musí pořídit a je jí jedno, že jde o poněkud výstřední kousek. Má za to, že lidé módu nechápou a ona je jedna z mála, komu se dostal pro módu cit. Pokud se s Marion více sblížíte, určitě vám ráda ukáže svoje tetování, které si nechala vytetovat před dvěma roky, toužila po něm takřka celý život.

Povaha: Pokud čekáte milou slečnu, která se nebojí hovoru s kýmkoliv a s každým je kamarádka, asi se nedočkáte. Marion je sice naprostý extrovert, ale otevírá se spíše známým lidem a ne snad kvůli tomu, že by měla ráda tajemství. Chvilku potrvá, než její povaze porozumíte. Rozhodně není typ člověka, který by si celý den vystačil sám a o samotě si vyloženě liboval, ona spíše společnost vyhledává. Středem pozornosti ale být nechce, nemá to vůbec v lásce. Jejím největším koníčkem je již zmíněná móda, o níž také píše na svém blogu. Ke sportu jí ve většině případů nedonutíte, ale moc dobře ví, že si svou postavu udržovat musí, a tak často vyráží do fitness centra a nebo si jde zaběhat. Jako malá hrála tenis, ale nikdy mu nepropadla natolik, aby se mu chtěla věnovat déle než dva roky. Odmalička toužila po hodinách klavíru, její přání ale vyslyšeno nebylo. Občas si přečte nějakou psychologickou knihu. Co se týče hudby, nijak ji nerozlišuje, má ráda většinu hudebních stylů. Za fajnšmekra se ale považovat nedá, bez hudby se dokáže obejít.

Historie: Narodila se v Brisbane, jednom z největších měst v Austrálii. Odmalička ji to ale táhlo spíš k menším městům nebo k vesničce. Celý život je jedináček, sourozence vždycky chtěla, ale teď toho vlastně ani nelituje. V rodině nikdy neměla problémy, její rodiče jsou bohatí a celý její život jí ve většině věcí podporovali. Jediným jejich požadavkem bylo, aby vystudovala vysokou školu... a to se jim nejspíš splní. Mezi spolužáky se cítila dobře, bývala celkem oblíbená, s nikým neměla konflikty. Svého prvního přítele měla až ve svých sedmnácti letech, a vydrželi spolu až do jejích devatenácti. Kvůli studiu se společně shodli na rozchodu. Před ním se jí ale povedlo naletět mnoha klukům a dodnes si to vyčítá. Proto je teď méně otevřená. Na své přání, ale na výdaje rodičů, se odstěhovala do Point Vernon, aby zde nastartovala svůj nový život.

Přezdívka hráče: Annie

Fleur Esther Montgomery

16. srpna 2012 v 22:39 Ženy

Jméno: Fleur Esther Montgomery

Datum narození: 11.8.1988

Místo narození: Paříž, Francie

Bydlení: Hotel Blue Star, Pokoj č.X

Vzhled: Fleur je vcelku vysoká slečna, měří přibližně něco kolem 170 cm, váží asi 65 kg. Má zčásti vyškubané obočí, nemá dlouhé řasy, ale to jí zvýrazňuje její zelené oči. Rty má světle růžové. Má blond vlasy a v nich jí září jeden tenký světle hnědý melír. Má okousané prsty, ale skoro nikdy to není vidět, pečlivě o ně totiž pečuje a skoro vždycky má prsty nalakované na světle růžovo. Na levé ruce, na prostředníčku nosí stříbrný prsten a na něm se píše "Best Friend Forever", ten nosí vždycky - většinou si ale na ruku přidá ještě další prstýnky. Na pravé ruce na palci má malou jizvičku. Na rukou většinou nosí haldu náramků. Na nohou se jí často dělají chlupy. Musí si je pořád holit. Její pleť je světlá. Na někoho působí její pleť nepříjemně. Většinou má ve vlasech čelenku, její nejoblíbenější je čelenka kterou jí přivezl "náhradní" otec ze Sydney! - červená s mašlí. Na sebe si nejraději vezme šaty, ať už krátké nebo dlouhé. Nejraději má ale své fialové šaty ze své rodné Francie. Pokud ne šaty tak sukni, skoro nikdy jí neuvidíte každý den v tom samém. Na nohách nejraději nosí baleríny. Když jí vidíte projít kolem sebe, chodí sebevědomě. A také nepřetržitě si prohrabuje vlasy.

Povaha: Pokud Fleur neznáte, můžete o ní buď mluvit o naprosto dokonalé, nebo o maximálně namyšlené jiná možnost tu prostě není. Ona Fleur totiž ví co dělá. Kdyby tady šlo někomu o život a Fleur by si mohla v pořádku odklapat domů, vybere si tu druhou možnost, jde jí totiž především o její bezpečí. Nikoliv o vaše. Snaží se nadělat si co nejvíc přátel, aby se mohla na koho spolehnout kdyby se jí něco dělo. Ovšem, nepřátelí se úplně s každým koho potká, je ještě taková mrška že si přátele vybírá. A tak jí většinou vidíte obklopenou přáteli. Když mluví, nepřetržitě si prohrabuje vlasy. Mezi její koníčky patří běh a herectví, neskutečně ráda se totiž předvádí a většinou se říká že na to má opravdu talent. I když nerada často se učí, protože říká že prý chce mít "dobré vzdělání". Občas dokáže být vcelku příjemná, ona je tedy skoro pořád, ale to je většinou přetvářka! Za svůj život měla jen pár přátel které počítala jako opravdové přátele.

Historie: Fleur Esther Montgomery na svět přišla jedenáctého srpna roku devatenácetosmdesátosm Amelii Esther a Michaelovi Montgomery. A za ní už žádný sourozenec nenásledoval, od začátku byla hvězda rodiny a každé Vánoce dostala stovky dárků od všech příbuzných, nechodila do školky, měla chůvu Katerinu. A proto když měla nastoupit do školy absolutně nevěděla co je to kolektiv a tak si pořídila pár poskoků a panovala šťastně až do osmé třídy. V tu dobu se totiž její milovaný otec Michael zabil na motorce, Fleur to těžce nesla a proto jí podporovala celá její banda a také halda kluků které z ní byl v té době na drátku, ona o nikoho v tu dobu nestála. A tak šel čas, časem to šlo lépe, když ale před koncem deváté třídy jí matka oznáminala že si našla přítele v Sydney tak musela jet, i když nerada a přece se jí po rodinné škole stýskalo. V Sydney se ale měla pohádkově. Když dokončila právnickou vysokou kam se záhadně dostala ve čtyřiadvaceti letech se rozhodla že chce něco nového a tak vzala pár peněz a šla cestovat po světě. A první zastávka? Směr Point Vernon.

Přezdívka hráče: Eve