Adrian Leann Rose

29. srpna 2012 v 15:04 |  Muži

Jméno: Adrian Leann Rose

Datum narození: 13.5.1992

Místo narození: Londýn, Velká Británie

Bydlení: Vlastní dům, bez návštěvní knihy

Vzhled: Adrian je vcelku pohledný, asi metr osmdesát vysoký mladík. Není zrovna dvakrát svalnatý, ale hubeňour to také není, takový průměr. Většinou ho potkáte s cigaretou u pusy, tuto závislost si vybudoval už na základní škole a nevypadá to, že by se jí chtěl zbavit. Na Adrianovi jsou zajímavé jeho světle hnědé oči, které se na sluníčku jeví jako jantarově zlaté. Nad obočím má nepříliš husté tmavé obočí, z něhož vybíhá ostrý nos. Pod ním jsou široká ústa, z nichž často vychází urážky a nevkusné poznámky. Drobný obličej rámují tmavohnědé vlasy, které jsou věčně rozcuchané a nikdy nedrží žádný tvar. Adrian má rád pohodlné oblečení, proto ho málokdy potkáte v něčem upnutějším, oblek se v jeho šatníku také nenachází. Nejčastěji nosí různobarevné košile a k tomu obyčejné džíny. Součástí každodenního oděvu jsou také okopané tenisky.

Povaha: Hlavním kladem, ale i záporem jeho povahy je upřímnost. Někomu to vadí, někdo to na něm miluje. To ale neznamená, že nedokáže být prolhaný, lže celkem často a dělá to jen a jen pro své dobro, jak by řekl. Přece holce, která se mu líbí, neřekne, že rozhodně nikdy nebude jediná. Sám si nedokáže představit, že by někdy chodil s jednou holkou a neměl u toho nějakou bokovku, vztahy nikdy nepokládal za věc, která by se měla udržovat. Vztahy s holkama, co má, pro něj nejsou důležité. Problém nastane, když se zamiluje. To se za celý jeho život stalo ale jen jednou, takže s tím ani nepočítá. To pak bývá žárlivý a nedovede strávit, když se jeho holka vídá s jinými kluky. Prostě ji chce mít celou pro sebe a nehodlá ji někomu ani půjčovat. Protože ho ale ta jeho jediná milovaná odkopla s tím, že pro ni není dost dobrý, přestal počítat s tím, že potká někoho jí podobného. S lidmi se dovede rychle seznámit, ale jeho pravidlem je, že nikdy neleze on za tím druhým. Pokud ho někdo chce poznat, může za ním přijít i sám. Jeho velkým koníčkem je plavání, pokládá to spíše za odreagovačku než za sport. Alespoň jednou týdně ho v bazénu najdete.

Historie: Narodil se 13. května roku 1992 v Londýně, hlavním městě Anglie. Celý svůj život prožil právě tam, takže má znatelný britský přízvuk, po kterém touží nemálo Američanů či Australanů. Na základní škole nebyl zrovna oblíbený, prošel si i šikanou, takže základku změnil ve své páté třídě. Zbytek základní školy dochodil již v té nové, tam už byl spokojený. Nikdo ho nešikanoval, ale třídní oblíbenec z něj také nebyl. Když se dosta na střední školu, byl opravdu rád a hodlal ji celou dostudovat, ale kvůli jistým problémům, se kterým se nejspíš nikomu nebude svěřovat, s ní musel skončit. Teď už by na střední asi nešel, takže je jenom se základkou a všechno mu financuje jeho rodina. Jeho otec získal výbornou pracovní nabídku právě v Austrálii, takže se odstěhovali do Hervey Bay a Adrian se rozhodl, že se sám zabydlí v Point Vernon. Tam si zařídil předražený domek, který mu sponzorují jeho rodiče. Občas si přivydělává brigádami, takže se má... víc než dobře. Má mladšího bratra Erika, ten se narodil v osmnácti letech, take se s ním zas tak dobře nestihl seznámit.

Přezdívka hráče: Annie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama