Alison Graham

22. srpna 2012 v 9:47 |  Ženy

Jméno: Alison Graham

Datum narození: 31.7.1993

Místo narození: Nottingham, Velká Británie

Bydlení: Hotel Blue Star

Vzhled: Ali je střední výšky kolem 167cm. Její hmotnost se pohybuje podle toho v jakém je stresu, ale průměr je asi 53kg. Má zakulacený obličej a docela nízké čelo. Jako první si na jejím obličeji všimnete velkého nosu, za který se ale nestydí. Alison by správně měla nosit brýle, ale mnohem raději nosí barevné čočky, takže se jí celkem často mění barva očí, ale její "přírodní" jsou světle zelené. Pusu má poměrně malou, ale zato pořádně prořízlou. Jedna z věcí, kterou na ní ostatní obdivují jsou její krásné, hnědé, dlouhé vlasy. Konečky vlasů má obarvené na světle hnědou, protože už jí nudilo mít pořád stejné vlasy. Její styl je strašně specifický, poznáte jí, i kdyby jste nechtěli. Často na hlavně nosí různé čapky a klidně i v zimě si na sebe vezme šaty. Ali byste nikdy neuviděli bez namalovaných nehtů na rukou ani na nohou. Její tělo také zdobí dva piercingy, jeden v nose a jeden v pupíku, ale rozhodně byste na ní nenašli žádné tetování.

Povaha: Alison je strašně složitý člověk! V životě si prošla docela těžkými věcmi a obdobími, takže si u ní často lidi chodí pro radu a ona většinou ví přesně co má říct. Mezi kamarády byla vždycky oblíbená. Jedna ze špatných vlastností Ali je ta, že vždycky musí být středem pozornosti a když není, tak se většinou naštve a nebaví se. Dobře se seznamuje s novými lidmi a nesoudí nikoho podle toho, jak vypadá. Je strašně paličatá a nikdy v hádce neustoupí, to mi připomíná, že doslova vyhledává konflikty. I když se na první pohled zdá namyšlená, tak při lepším poznání zjistíte, že to tak vůbec není. Je strašně upovídaná, takže jestli máte málo času, tak se s ní ani radši nedávejte do řeči. Ali je strašně věrná kamarádka, když si vás jednou oblíbí, tak se vás zastane při každé příležitosti a nikdy vás nezradí . Mezi její nejoblíbenější činnosti patří hlavně nakupování a zpívání. Taky ráda chodí na večerní procházky, které jí vždycky udělají v hlavě pořádek. Je-li to možné, tak se vždycky ráda podívá na nějaká nová místa, protože jí nebaví pořád zůstávat na stejném místě, proto se taky často stěhuje, v tomto roce už bydlela dohromady na 5 místech. Myslím, že Alison určitě stojí za poznání.

Historie: Její život začal 31. července 1993 v 2:11 ráno. Její rodné město je Nottingham, který je ve Velké Británii. Narodila se do milující rodiny. Má o tři roky starší sestru Maddison se kterou mají perfektní vztah, jsou něco jako nejlepší kamarádky, ví o sobě úplně všechno. O peníze se rozhodně nemusí dělat starosti, protože jejich rodiče vydělávali kupu peněz. Proč ten minulý čas? Protože Alisoniny rodiče před 6 lety zahynuli. Jeli po dálnici a nějaký šílenec to do nich napral plnou rychlostí, takže neměli žádnou šanci přežít. Jelikož neměli žádné příbuzné, tak se rozhodlo, že její sestru zplnoletí, aby nemuseli být v dětském domově. Potom se stěhovali z místa na místo až zůstali tady v Point Vernon, kde se plánují usadit. Z minulého bydliště se odstěhovali kvůli tomu, že se Ali rozešla se svým přítelem a těžce to nesla, takže se rozhodli se radši odstěhovat a začít zase od začátku. Alisonin sen je se stát slavnou zpěvačkou, protože jí zpívání baví a navíc všichni říkají, že má neuvěřitelný hlas. Ještě než se přestěhovali do PV, tak stihla úspěšně odmaturovat a rozhoduje se jestli půjde nebo nepůjde na vysokou školu. Prozatím se rozhodla, že bude bydlet v hotelu, protože by si chtěla postavit dům podle sebe, ale to bude asi ještě nějaký čas trvat.

Domácí mazlíčci:
1.Kočka Phoebe, 1 rok (foto)

Přezdívka hráče: Mia

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama