Andreas Lande

17. srpna 2012 v 16:37 |  Muži

Jméno: Andreas Lande

Datum narození: 16.2.1990

Místo narození: Oslo, Norsko

Bydlení: Vlastní dům, návštěvní kniha

Vzhled: Díváte se na mladíka, který není ani vysoký, ani malý, ani hubený, ani tlustý. Na první pohled se neliší od všech mladíků v jeho věku, vlastně ani na druhý. Někteří by ho mohli považovat za typicky hezkého, ale on si to sám o sobě nemyslí. Nechává si narůst delší světle hnědé vlasy, které mu pořád lezou do očí a trčí do všech možných i nemožných stran. Oči má tmavě modré s nádechem šedočerné, ale celkově nejsou moc výrazné, rozhodně nejsou tím prvním, co vás upoutá. Má světlou pokožku, která se i na silném australském slunci opálí jen mírně, nikdy není zbarvený do hněda, je to dáno jeho původem. Obléká se do volného ležérního oblečení, většinou plátěných kalhot nebo kraťasů a košilí nebo větších triček. Nekamarádí se s formálním oblečení a v obleku ho uvidíte jen málokdy. Zápěstí má plná náramků - jak z korálků, tak i kůží nebo provázků. Nikdy jich však nemá tolik, aby mu vadily při hraní na kytaru.

Povaha: Andreas je pohodář, kterého jen tak nic nerozhází. Je schopný za všech okolností zachovat chladnou hlavu a racionální myšlení. Na první pohled se může zdát málomluvný nebo uzavřený, ale to je spíš jenom zvyk, který mu zůstal z domova. Nesnáší lidi, kteří jsou falešní a prolhaní. Jakmile takovéhoto člověka pozná, nedá mu absolutně žádnou šanci vniknout do jeho blízkosti a dát mu tak možnost ho zklamat. Miluje hru na kytaru a svůj nástroj pustí jen málokdy z ruky. Každou možnou chvíli na ni vybrnkává nejrůznější melodie a zkouší něco nového. Možná překvapivě je jeho velkým koníčkem matematika a počítání příkladů. Ne snad, že by si ve volném čase vzal sbírku a vyřešil nějakou rovnici, spíš mu nedělá problém komukoliv pomoci něco vypočítat a ještě mu za to poděkuje. Jeho velkým zlozvykem je kouření, kterého se snad už ani nepokouší zbavit. Ve sváteční dny si velice rád zpestří svůj režim voňavým doutníkem nebo tabákem napěchovaným do dýmky, běžně si však vystačí s cigaretami.

Historie: Narodil se v centru Osla do obyčejné rodiny jako nejstarší dítě. Má ještě mladší sestru a dva mladší bratry. Jeho matka zůstala v domácnosti, protože otec jako podnikatel vydělával dostatečné množství peněz, aby uživil celou rodinu. Ve škole dostával průměrné známky, vlastně bez problémů vystudoval na univerzitě ekonomii. Měl nastoupit do otcovy firmy na nějaké manažerské místo, ale uvědomil si, že mu doma začíná být až příliš těsno. Dlouho váhal, protože se mu nechtělo opustit zemi, kterou tolik miluje, ale jakmile dostal nabídku na práci v bance v Austrálii, bylo rozhodnuto. Nyní se přestěhoval sem a zatím se pouze zabydluje. Nemá moc peněz, takže si ještě přivydělává pouliční hrou na kytaru, aby si trochu přilepšil.

Přezdívka hráče: Alex
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama