Barbara Evelyn Williams

17. srpna 2012 v 21:08 |  Ženy

Jméno: Barbara Evelyn Williams

Datum narození: 11.10.1990

Místo narození: Chicago, Spojené státy americké

Bydlení: Vlastní dům, na knize se pracuje

Vzhled: Barbara je brunetka menšího vzrůstu, proto si pomáhá někdy podpatky, aby byla alespoň trochu větší. Na svou výšku má postavu tak akorát, není pohublá ovšem ani obézní ani při těle. Ale úplně první věc, která vás na ní upoutá, jsou její čokoládově hnědé oči mandlovitého tvaru lemované hustými hnědými řasami. Jen kousek nad nimi se jí klene obočí, tmavě hnědé barvy a je v menším obloučku. Nos jí celkem pasuje do obličeje akorát se na konci rozšiřuje trochu více. Její asymetrické rty světle růžové barvy mají horní ret trochu více vykrojený než ten spodní, ten je ovšem trošičku plnější. Pokud je zkřiví do úsměvu na její tváři se objeví menší ďolíčky, to vše se nachází na oválnějším obličeji s jemnými rysy lemovaném kaštanově hnědými vlasy kousek pod ramena. Nejsou rovné ale zase ani kudrnaté, dalo by se říct, že její vlasy tvoří takové vlny. Teď trochu k jejímu stylu oblečení, který se nedá přesně popsat, ráda nosí výrazné ale zároveň i tlumené barvy. Nejraději však nosí různé sukně nebo šaty, ale najde se také den, kdy si třeba oblékne džíny. Své módní kreaci ráda doplňuje různými doplňky náušnice, řetízky, prstýnky a podobné věci má velmi ráda a tudíž velmi hodně.

Povaha: Tato dívka je velmi usměvavá a jen málo kdy se mračí nebo má špatnou náladu, za to může její optimistický pohled na svět. Ráda se baví se svými přáteli a poznává nové lidi, tudíž jí nedělá problém navazovat rozhovory a seznamovat se s neznámými. Nevadí jí být obklopena neznámými lidmi a také jí nedělá problém mluvit před více lidmi, ale to rozhodně neznamená, že by byla vůdčí typ v tomto ohledu se většinou přizpůsobí ale, pokud se jí něco nelíbí nebo jí se dát svůj názor najevo nebo odmítnou. Je také ambiciózní a pracovitá, tudíž když něco chce tak si zatím jde, ale docela k tomu nesedí vlastnost nedochvilná a také je menší bordelářka, nenajdete chvíli kdy by měla u sebe doma úplně uklizeno nebo, že by při práci měla uklizený stůl, vždy tam bude mít takový pracovní nepořádek. Mezi další její zápornější vlastnosti patří tvrdohlavost, nejdříve jedná a teprve potom až myslí, což nepatří zrovna mezi dobré vlastnosti.A co patří mezi její koníčky? Ráda čte a píše různé povídky a případně články, věc kterou by ve volném čase dobrovolně nedělala je sport, na ten je totiž vyložený antitalent.

Historie: Poprvé se její pláč ozval na podzim ve větrném městě, tudíž v Chicagu a bylo to druhé dítě Samanthy a Henryho. Měla ještě starší sestru o tři roky Jennifer, se kterou měla po celou dobu dobrý vztah, jako ke zbytku své rodiny. Sice nežili v kdo ví jak velkém luxusu ale také si nemohli stěžovat, žili totiž v průměrně velkém bytě v centru Chicaga, kam se její otec přistěhoval za prací z Austrálie, díky tomu poznal jeho budoucí manželku a matku Barbary. Jako malá chodila do školy a časem na obyčejnou základní školu kde její prospěch patřil mezi ty nadprůměrné takto to chodilo i na střední škole, mezitím ráda psala do školních novin a přivydělávala si různými brigádami, aby mohla jít na vysokou školu, protože poté co umřel její otec kdy jí bylo deset, se rodinné finance velmi zhoršily. Přesto se jí podařilo dostat se na vysokou a vystudovat jí, když ji úspěšně dokončila rozhodla se přestěhovat do Austrálie, kde pracoval její otec a začít se živit jako spisovatelka a případná novinářka. Proto si koupila menší dům ve městě Point Vernon.

Přezdívka hráče: Tory
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama