Christian Davidson

18. srpna 2012 v 20:18 |  Muži

Jméno: Christian Davidson

Datum narození: 21.11.1987

Místo narození: New York, Spojené státy americké

Bydlení: Vlastní dům, na návštěvní knize se pracuje

Vzhled: Chris je vysoké a štíhlé postavy. Už od prvního pohledu je jasný afroameričan, jelikož jeho odstín hnědé pleti nepřehlédnete. Má velké, tmavě hnědé oči, nad kterými je ne moc husté, světle černé obočí a velké plné rty, na kterých často uvidíte jeho úsměv. Má docela velký nos, ale za to velmi bílé zuby, o které v dětství hodně pečoval. Když se podíváte zblízka, můžete vidět, že o se úplně nezanedbává, ale za to si taky někdy věnuje volnou chvilku a jde si zaběhat, či zaplavat. A když se podíváte opravdu zblízka, můžete, ale i nemusíte vidět malou jízvu, které se táhne za jeho levým uchem (rvačka na střední kvůli sestře). Uši mu splívají s obličejem a díky bohu není ani jednou propíchnuté (i když v mládí k tomu neměl daleko). Chris nemá nějaký extravagantní styl oblékání, nýbrž se obléká tak, aby zapadl mezi ostatní lidi. Typické barvy jeho oblékání jsou černá, šedá a hnědá.

Povaha: Chris ještě před dvěmi lety býval výhovorný a veselý muž, který každého vždy pobavil a vždy s ním byla řeč. Od tragédie s jeho sestrou se však o něco změnil. Trochu se uzavřel a stal se o něco tišším, než byl. Avšak i tak se nebojí seznamování s novými lidmi a rád poznává nové věci. Když se stanete jeho přáteli, určitě si ho budete pamatovat, protože bude ten, co se hodně usmívá, ale pokud jste jeho nepřáteli, ani si ho nepřejte. Díky jeho znamení (štír) dokáže být zlý a účty si vyřizuje trojnásob. Když má špatnou náladu, je někdy trochu protivný, ale celkově je docela fajn. I když už s basketbalem skončil, stále si rád zahraje (celkově rád sportuje). Rád plave, běhá, čte si a prochází se. Nenávidí předtvářky a lidi, co před ním něco tají. Stojí za názorem, že jestli proti němu něco mají, ven s tím! Chris není jedním s těch lidí, kteří dávají hned své city najevo. Naopak on je v sobě radši dusí. Na první pohled vypadá, že ho nic nerozhodí a nenechá se jen tak vyvést z míry, což je vlastně jen předtvářka a maska. Chris je naopak docela citlivý a povahou je dokonce až někdy cholerik (ale to se moc nestává).

Historie: Chris se narodil roku 1987 v New York v USA. Jeho rodiče jsou Madeline a John Davidson. Matka pracovala jako ředitelka jakési firmy a jeho otec pracoval jako doktor. Chris se v dětství s rodiči moc nestýkal, jelikož byly pozdě do noci v práci. Chrisovi to ale nějak moc nevadilo, jelikož i on měl své koníčky a doma moc nepobýval. Kromě toho, že byl jak na základní, tak i střední škole výborný žák, plně se věnoval basketbalu a taky po se po pár měsících stal kapitánem jejich školního družstva. Pevně věřil, že až bude dospělý, budu z něho profesionální basketbalista. Jenže jak stárnul, věnoval se více basketbalu než učení a začal dostávat špatné známky. To se nelíbilo jejich rodičům a tak mu dali výhružku, že pokud dostane ještě jednu špatnou známku, skončí s basketbalem. Chris to ale nebral na vědomí a dále nosil špatné známky. A tak musel skončit s basketbalem. Nebyla to pro něho příjemná záležitost, ale i tak to udělal. Do tří měsíců si opět vylepšil známky a zjistil, že ho baví něco jiného než basketbal a to, že se začal zajímat o práva. Po skončení střední školy se dal na vysokou školu práv, kde ho vzali nejen kvůli jeho výbornému prospěchu, ale protože na ně při přijímacích zkouškách udělal ohromný dojem. Mezitím se přestěhoval i do svého nového ne moc luxusního bytu. Pilně studoval, ale brzo nastala největší tragédie jeho života. Christian měl sestru - Sarah. Chris si s ní byl hodně blízký a jelikož byla Sarah roztleskávačka na jejich škole, často spolu pobývali. Když mu však bylo 23 let, Sarah dostala nádor na mozku. Pro Chrise to bylo těžké, jelikož musel zvládat školu a ještě se starat o sestru. Nejhorší ale bylo, že pár měsíců na to Sarah podlehla následkům nádoru a umřela. Pro Chrise to byla hrozná rána a ještě doteď, když se ho někdy zeptá, jestli má sourozence, hned si na ní vzpomene. Po roce dokončil vysokou školu a dal se na druhou vysokou školu, aby se stal tkz. doktorem práv. Tato vysoká škola ale byla dálková. Jelikož mu New York stále připomínal jeho sestru, rozhodl se přestěhovat se. Sbalil si kufry a hledal vhodné místo. Od svého známého zaslechl, že toto místo je prý hodně příjemné a tak je teď zde ...

Domácí mazlíčci:
1.Pes Max, 5 let (foto)
Max je malý pejsek rasy Maltézácký psík. Je sněhově bílý s černým čumáčkem a dvěma černými oči, jako uhlíky. Max není typ psa, kterého se učí různé triky, nýbřž jako hravý pes. Není nějak obzvlášť vychovaný a proto je občas neposlušný. Chris si ho pořídil rok poté, co se narodil, aby nebyl ve svém novém bytě tak sám. Chris a max spolu mají výborný vztah. Když má zrovna Chris volnou chvilku, dokáže si s Maxem vyhrát i celý den. Chris by se Maxe nikdy nevzdal a po jeho matce a tátovi je to nejdůležitější tvor v jeho životě.

Přezdívka hráče: Trist
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama