Effie Roland

16. srpna 2012 v 22:58 |  Ženy

Jméno: Effie Roland

Datum narození: 12.12.1993

Místo narození: Brisbane, Queensland, Austrálie

Bydlení: Vlastní dům, návštěvní kniha

Vzhled: Effie je velmi krásná dívka, která už vzhledem polapila pár kluků, avšak pro Effie to zatím nic neznamenalo, hledá teprve pravou lásku. Vlasy nosí většinou rozpuštěné, má hezký odstín hnědé, oči má v podobném odstínu, jen tmavší. Většinou na sobě má jednoduché šaty, často velmi extravagantí, i když jí samé by stačili, obyčejné, květinkové šaty. Nerada nosí různé stíny a řasenku, ona sama má řasy přirozené dlouhé, a krásné.

Povaha: Effie je taková jemná dívka, která se snadno urazí. Je sice ze zámožné rodiny, a vždy jí bylo koupeno to, co chtěla (i nechtěla), ale rozmazlená vůbec není. Je hodně přemýšlivá, a když je smutná, zklamaná, pomůže jí příroda. Odmalička prostě milovala lesy, louky, jezera a hlavně tvory, které tohle všechno obývali. Je to prostě taková divoženka, se zvláštní, svůdnou povahou sirény. Nikdy moc kamarádek v Brisbane neměla, a to jí mrzelo, protože je velmi přátelská. Velmi ráda plete věnečky ze všeho kvítí, co najde.

Historie: Effie se narodila v Brisbane, žila tam hodně dlouho, měla šťastný život, ale bez kamarádek. Vůbec neví, jaké to je, někomu věřit a svěřovat mu tajemství. Narodila se k už 7-leté sestře Bridgit, se kterou má, na to ,že jsou sestry, opravdu dobrý vztah. Vždycky Effie oslovuje ´Moje malá sestřičko.´nebo ´Moje ségro.´. Eff za ní mohla jít s jakýmkoli problémem. Jenže teď už je Bridgit dospělá, a má svojí vlastní rodinu, na druhém konci Austrálie a aby toho nebylo málo, rodiče se rozhodli, že se přestěhují do menšího města.

Domácí mazlíčci:
1.Pes Doggie (foto)
Doggie už není nejmladší. Dostala ho, když jí bylo cca 11 nebo 12 let, to už si Effie přesně nepamatuje (proto má tak trochu jednoduché a hloupoučké jméno). Je to její věrný kamarád a má ho velmi ráda. Většinou spí ve svém velkém pelechu u Effiiny postele, a nebo rovnou na posteli. Jeho flekatou černobílou barvou připomíná tak trochu malé telátko, a je plemene americký staffordšírský teriér. Je to dobrák sršící energií, ani mouše by neublížil. Ale Effie by chránil třeba i za cenu svého života.

Přezdívka hráče: lusmin
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama