Fleur Esther Montgomery

16. srpna 2012 v 22:39 |  Ženy

Jméno: Fleur Esther Montgomery

Datum narození: 11.8.1988

Místo narození: Paříž, Francie

Bydlení: Hotel Blue Star, Pokoj č.X

Vzhled: Fleur je vcelku vysoká slečna, měří přibližně něco kolem 170 cm, váží asi 65 kg. Má zčásti vyškubané obočí, nemá dlouhé řasy, ale to jí zvýrazňuje její zelené oči. Rty má světle růžové. Má blond vlasy a v nich jí září jeden tenký světle hnědý melír. Má okousané prsty, ale skoro nikdy to není vidět, pečlivě o ně totiž pečuje a skoro vždycky má prsty nalakované na světle růžovo. Na levé ruce, na prostředníčku nosí stříbrný prsten a na něm se píše "Best Friend Forever", ten nosí vždycky - většinou si ale na ruku přidá ještě další prstýnky. Na pravé ruce na palci má malou jizvičku. Na rukou většinou nosí haldu náramků. Na nohou se jí často dělají chlupy. Musí si je pořád holit. Její pleť je světlá. Na někoho působí její pleť nepříjemně. Většinou má ve vlasech čelenku, její nejoblíbenější je čelenka kterou jí přivezl "náhradní" otec ze Sydney! - červená s mašlí. Na sebe si nejraději vezme šaty, ať už krátké nebo dlouhé. Nejraději má ale své fialové šaty ze své rodné Francie. Pokud ne šaty tak sukni, skoro nikdy jí neuvidíte každý den v tom samém. Na nohách nejraději nosí baleríny. Když jí vidíte projít kolem sebe, chodí sebevědomě. A také nepřetržitě si prohrabuje vlasy.

Povaha: Pokud Fleur neznáte, můžete o ní buď mluvit o naprosto dokonalé, nebo o maximálně namyšlené jiná možnost tu prostě není. Ona Fleur totiž ví co dělá. Kdyby tady šlo někomu o život a Fleur by si mohla v pořádku odklapat domů, vybere si tu druhou možnost, jde jí totiž především o její bezpečí. Nikoliv o vaše. Snaží se nadělat si co nejvíc přátel, aby se mohla na koho spolehnout kdyby se jí něco dělo. Ovšem, nepřátelí se úplně s každým koho potká, je ještě taková mrška že si přátele vybírá. A tak jí většinou vidíte obklopenou přáteli. Když mluví, nepřetržitě si prohrabuje vlasy. Mezi její koníčky patří běh a herectví, neskutečně ráda se totiž předvádí a většinou se říká že na to má opravdu talent. I když nerada často se učí, protože říká že prý chce mít "dobré vzdělání". Občas dokáže být vcelku příjemná, ona je tedy skoro pořád, ale to je většinou přetvářka! Za svůj život měla jen pár přátel které počítala jako opravdové přátele.

Historie: Fleur Esther Montgomery na svět přišla jedenáctého srpna roku devatenácetosmdesátosm Amelii Esther a Michaelovi Montgomery. A za ní už žádný sourozenec nenásledoval, od začátku byla hvězda rodiny a každé Vánoce dostala stovky dárků od všech příbuzných, nechodila do školky, měla chůvu Katerinu. A proto když měla nastoupit do školy absolutně nevěděla co je to kolektiv a tak si pořídila pár poskoků a panovala šťastně až do osmé třídy. V tu dobu se totiž její milovaný otec Michael zabil na motorce, Fleur to těžce nesla a proto jí podporovala celá její banda a také halda kluků které z ní byl v té době na drátku, ona o nikoho v tu dobu nestála. A tak šel čas, časem to šlo lépe, když ale před koncem deváté třídy jí matka oznáminala že si našla přítele v Sydney tak musela jet, i když nerada a přece se jí po rodinné škole stýskalo. V Sydney se ale měla pohádkově. Když dokončila právnickou vysokou kam se záhadně dostala ve čtyřiadvaceti letech se rozhodla že chce něco nového a tak vzala pár peněz a šla cestovat po světě. A první zastávka? Směr Point Vernon.

Přezdívka hráče: Eve
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama