Irrain Aga Rigath

19. srpna 2012 v 12:15 |  Ženy

Jméno: Irrain Aga Rigath

Datum narození: 8.8.1990

Místo narození: Focşani, Rumunsko

Bydlení: Vlastní dům, na návštěvní knize se pracuje

Vzhled: Irrain je nižší štíhlé postavy. Měří necelých sto šedesát osm centimetrů. Její tělo je přizpůsobeno její velikosti - je tedy útlá a drobounká. Nevyniká svou výškou, a co si budeme povídat, ani ženskými křivkami ne. Ale její osobní kouzlo a šarm na vás musejí udělat dojem hned. Má dlouhé zrzavé vlasy, které jí lemují její oválný obličej. Vlasy si nechává po většinu času rozpuštěné, takže když ve větru volně a vášnivě tančí, vypadají jako plameny. Další věcí, tedy tou nejhlavnější věcí na její osobě jsou její oči. Dominují celému jejímu obličeji. Jsou ledově modré a lidé se v nich většinou topí jako v samotném ledovém oceánu. A Irrain toho náležitě využívá k tomu, aby na sebe upoutala pozornost, ale ne zas až tak velkou. Tuto dívku můžete zastihnout v nejrůznějším oblečení, je otevřená všemu a ráda v módě experimentuje. To se však nedá říci o barvách - preferuje pouze barvy tmavé anebo studené.

Povaha: Irrain je jako každá jiná dívka v jejím dospělém a stále dětském věku. Je to snílek každým coulem a je opravdu zázrak, když dokáže vnímat své okolí a nemá hlavu někde vysoko v oblacích. Je to královna přetvářky, umí se skvěle skrývat za svoji masku a vypustit do světa zcela jiné emoce, než ty, na které se opravdu cítí. Její maskou je hlavně slušné chování, ale vězte, že i ona umí být ta malá, tvrdohlavá rebelka, která umí do věc jít bezmyšlenkovitě a po hlavě. Je ostražitá, všechno si pečlivě měří pohledem a než něco udělá, milionkrát si to promyslí. Nerada by se spálila, jelikož za svůj život se jí to podařilo už několikrát. Snaží se to tedy omezovat. Je to víc snílek a dívka s duší umělce než dívka v jejím věku a žijící v 21 století. Je bystrá a za každé situace si snaží zachovat chladnou hlavu... Není však moc hovorná. Většinou si povídá sama se sebou a svým vnitřním hlasem anebo s obrazy, kterých má plný dům. Pořádně se rozmluví a otevře až po delší době. Až si najde spřízněnou duši, která by ji chápala takovou jaká je, a která by na tom byla podobně. Protože i ona potřebuje někomu říct svá tajemství.

Historie: Irrain se narodila v Rumunsku 8.8.1990 do neúplné rodiny. Její matka, která mimochodem pracovala jako prodavačka ve smíšeném zboží jí o jejím otci nikdy moc neříkala, ale soudě jejího zájmu k umění Irrain tipuje, že její otec byl velikán mezi malíři, možná sochaři, anebo to byl velký architekt. Anebo ho umění vůbec nezajímalo a je to jen shoda náhod, že je Irrain nadaná talentem a uměním se živí. Vystudovala základní i střední uměleckou školu, kde vynikala spíše ve výtvarných dovednostech. Věci jako chemie, biologie nebo matematika jí nikdy nebavily a její sešity byly vždy plnější nejrůznějších skic a obrázků než probírané látky. I když s prospěchem na to nikdy nebyla tak špatně, aby se nepokusila jít na vysokou školu. Chvíli studovala v Anglii, ale nenaplňovalo ji to tolik, jako umění, proto odstoupila a vrátila se zpět do Rumunska, za svou matkou, která v té době bojovala s Anorexií. Irrain tento fakt zasáhl natolik, že uspořádala několik výstav a dobročinných akcí zaměřených na lidi s poruchami přijmu potravy a i díky tomu projela kus světa a dostala se až sem. Do Point Vernon. Její matka se po pár měsících vyléčila. Irrain se sem přistěhovala teprve před nedávnem a má v plánu tu hezkých pár let zůstat. Není nevděčná dcera, každý měsíc posílá domů částku peněz, ze kterých její matka vyžije, ale nemá v plánu se vracet domů.

Přezdívka hráče: eL
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama