James Joshua Sawyer

18. srpna 2012 v 12:34 |  Muži

Jméno: James Joshua Sawyer

Datum narození: 8.12.1982

Místo narození: Tallasse, Alabama

Bydlení: Vlastní dům, na knize se pracuje

Vzhled: Třicetiletý, 185 centimetrů vysoký Američan s plavými vlasy a zelenýma očima, to je James. Světlé vlasy mé dlouhé k ramenům, nos má trochu větší, ale jeho tvář je sympatická. Strniště, které je dobře viditelné na jeho opálené tváři, je o něco tmavší než jemně vlnité vlasy. James je svalnatý mladík, děvčata o něm říkají, že je to "sexy kanec". Jen málo která mu odolá a on toho samozřejmě využívá. Když jde o vybavení v intimních partiích, také není žádný chudáček.

Povaha: Hledáte-li Joshe, najdete ho buď na jednom, nebo na druhém místě. To první místo je striptýzový klub, protože mezi Jamesovy největší koníčky patří dívky a samozřejmě sex, a to druhé "slavné" místo je bar, protože James je vyhlášený tím, že vám vždy doporučí ten nejlepší alkohol, co za barem můžete najít. Ty nejlepší koktejly a nejsilnější kořalky, to je jeho svět. Když se James nudí a žádná milenka není v dohledu, když je James doma, má jednu svoji nejoblíbenější aktivitu - leží na posteli, v jedné ruce plechovka piva, v té druhé cigareta, přitom si prohlíží časopis Playboy a kochá se nahými ženami. Ovšem, více se mu líbí žena, na kterou si může sáhnout, když cítí její teplo a může se jí dotýkat, ukázat jí, co umí s jazykem a s rukama a co všechno dokáže jeho neskromný nástroj... Nezná větší zábavu. Když jde o jeho povahu, někteří ho považují za namachrovaného chlápka, který si myslí, že může mít úplně všechno. Je to známý sukničkář, typ muže, kterému se přezdívá "Don Juan".

Historie: James Joshua Sawyer se narodil osmého prosince v Arpitu v Alabamě. Sourozence nemá. Když mu bylo šest let, jeho otec zastřelil jeho matku, protože měla milence. Potom z výčitků svědomí zastřelil i sebe. Měl za to, že syn je u babičky, ale on se schovával pod postelí a všechno to viděl. Rozhodl se matčina milence najít a pomstít se, protože za smrt jeho rodičů může jen a jen Richardo Martinez, pohledný Ital a matčin zazobaný milenec. James se životem protloukal sám a po střední škole si v jedna dvaceti letech otevřel vlastní striptýzový klub. Po osmi letech podnik zavřel a odcestoval po Richardových stopách sem, kde se však s Richardem minul.

Přezdívka hráče: ChristinaDaae

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama