Jesse Ryan Windsor

17. srpna 2012 v 10:57 |  Muži

Jméno: Jesse Ryan Windsor

Datum narození: 26.5.1988

Místo narození: Londýn, Velká Británie

Bydlení: Hotel Blue Star

Vzhled: Jesse vždy zaostával za dětmi jeho věku co se týče výšky. Spoustu lidí ho štípalo do tváří a vykládali mu, jaký je rozkošný chlapeček. Nedá se říct, že by se mu to zrovna zamlouvalo. Všechny proto překvapilo, když se v jeho patnácti letech zničehonic vytáhl a dnes měří necelých 190 cm, převyšujíc většinu svých bývalých spolužáků se kterými stále udržuje kontakt. Od té doby ho pro změnu začíná unavovat, když nad ním ti samí lidé vzdychají jak "vyrostl jako z vody", a že si ho pamatují jako malého chlapečka s baculatými tvářemi. Patří mezi ty typy se štíhlou, ale vypracovanou postavou, kterou si osvojil díky jeho aktivitě a chuti sportovat. Z té baculatosti si sice něco ponechal, ale každý vidí, že výrazně zhubeněl nejen v obličeji, získal ostřeji řezané rysy a lícní kosti mu lehce vystouply. Jeho tmavě hnědé jemné vlasy působí lehce nazlátle, na slunci hází medové odlesky. Z jejich zjevu lze usoudit, že si je málokdy češe. Udržuje si je v nedbalém rozcuchu, často je lze zastihnout trčet do všech světových stran, což působí jako kdyby právě vylezl z postele. Dominantu v jeho obličeji tvoří jednoznačně oči olemované hustými, dlouhými řasy, které mu dodávají téměř andělský výraz. Jejich tmavé mátově zelené duhovky rámuje tmavší linka barvy mechu. Nepostradatelnou součástí se stal jeho pokřivený úsměv. Bez něho působí neuvěřitelně vážně, a tak ho lidé skoro nutí, aby se usmíval. Pleť má poměrně světlou po celý rok, kromě léta, kdy se velmi snadno opálí. Co se tyče oblečení, dává přednost spíše tmavým nebo neutrálním barvám jako je béžová, hnědá nebo bílá. Jediný kus oblečení v jeho šatníku, který lze být barevný, jsou boty. V zimě téměř nežije bez svých kabátů. Moc věcí ho nerozhází, ale pokud chybí kabát, začíná krize.

Povaha: Jesse je muž mnoha tváří, v zásobě má několik masek, které střídá podle libosti, jakoby zrovna hrál nějakou hru v divadle. Jak už zde bylo zmíněno, příliš věcí ho rozházet nedokáže, je to spíš klidný, usměvavý typ člověka. Smích mu vůbec není cizí, rád si udělá neškodnou legraci z ostatních, včetně sebe. Občas ale může sklouznout k jízlivým, uštěpačným poznámkám, v té chvíli jsou sarkasmus a ironie jeho nejlepší přátelé. Mezi lidmi je přátelský a společenský, rozhodně neodmítne žádnou společnost. Pozorný člověk si přesto může povšimnout, že jen málokdy mluví o sobě, své rodině či minulosti, a že je spíš typ, který vás vyslechne a pokud možno poradí. Často v minulosti platil za vrbu, už je na to pravděpodobně zvyklý a nezdá se, že by mu to vadilo. Ačkoliv se to díky jeho povídavé povaze nezdá, je těžké si získat jeho plnou důvěru. Rád se s lidmi baví, to ano, ale stále si od nich udržuje jistý odstup. Málokdy se stane, že by se někdo dokázal prokousat tou tvrdou, nepřístupnou skořápkou, jež ho obklopuje, protože si toho moc lidí nevšimne a myslí si, jak dobře ho znají, ale když už, tak se Jesse viditelně uvolní, je ochoten se upřímně smát bez jakýchkoliv zábran a dokonce se i začíná svěřovat. Rád navštěvuje různé kluby, hospůdky a bary, kde je sice uprostřed velkého davu, ale přesto je sám. Často jen proplouvá mezi lidmi, zdraví se s každým třetím člověkem v místnosti, ale žádný z nich ho vlastně nezná. Pevně dodržuje stanovená pravidla, a to i ta společenská. Etiketa a vytříbené chování je u něj pevně zakořeněné. Začal se věnovat hraní na kytaru a občasnému zpívání.

Historie: Narodil se jako druhý syn Matthiasovi Windsorovi a Sereně Nissen, která poté samozřejmě přijala jméno jeho manžela. Jejich prvorozený syn a Jesseho bratr Erik je o tři roky starší a přesto se Jessemu zdálo, že do svých patnácti let vždy žil ve stínu jeho bratra. Ačkoliv si to neustále vyčítal a říkal si, že se chová hloupě, často se přistihl, že úspěchy svému staršímu bratrovi ani nepřeje. Časy, kdy Jesse k Erikovi vzhlížel s úctou a bratrskou láskou již pominuly. Jesse se začínal utápět v pocitech, které se téměř podobaly zoufalství. Byl zoufalý, jelikož se mu nedostávalo tolik pozornosti, kolik by si přál. A takto začaly jeho bouřlivější časy. Ve snaze získat si pozornost svých rodičů začal žít "noční život", jelikož jeho pokusy a snaha o to být lepší než jeho bratr mu nevyšly. V noci se vykrádal ven a chodil na různé party, večírky a pařby. Vracel se až časně ráno, kdy odpadl do postele a spal do odpoledne. Samozřejmě že to mělo na jeho rodiče naprosto jiný účinek. Ve chvíli, kdy do sebe Jesse kopnul alkohol, přestával mít nad věcmi kontrolu, a proto dělal a říkal věci, kterých později velice litoval a styděl se za ně. Díky jeho ubohým činnostem proto Erik v jeho otcových očích ještě stoupl, i díky tomu, že Erik často chtěl svému mladšímu bráškovi jakkoliv pomoct, ale Jesse ho vždy poměrně hrubě odmítl. Když si to Jesse začal uvědomovat, provedl jedinou věc, které se chtěl vyhnout kvůli jeho přílišné hrdosti. Šel si o tom otevřeně promluvit se svou matkou, svěřujíc se jí se všemi jeho problémy a strachy. Jeho otec mu zřejmě nikdy neodpustil a byl na něho po zbytek jeho života stráveném v tom samém domě přísnější než bylo nutné. Serena s ním očividně nesouhlasila a často se Jesseho zastávala. On se od jeho šestnácti let konečně přestal litovat a dělat ze sebe chudinku, ale na druhou stranu se uzavřel do sebe. Pochopil, že by se sebou měl něco dělat a tak taky udělal. Přesto se ale musel nějakým způsobem odpoutat od svých rodičů a úspěchů bratra, a tak se ocitl v Point Vernonu.

Přezdívka hráče: Dave
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama