Maddison Graham

22. srpna 2012 v 9:54 |  Ženy

Jméno: Maddison Graham

Datum narození: 9.10.1990

Místo narození: Nottingham, Velká Británie

Bydlení: Hotel Blue Star

Vzhled: Maddison je vysoká a možná až nadměrně štíhlá brunetka. Díky její krásné a dokonalé postavě si tenkrát v Anglii sehnala práci modelky. Má dlouhé tmavě hnědé vlnité vlasy, které si jen málokdy stahuje do dobře upraveného culíku a věčně je nosí rozpuštěné. Její velké tmavé oči někoho děsí a někdo je naopak obdivuje. Když si Maddison pořádně prohlédnete, nad očima si všimnete nově prodloužených řasů a tenkého zakulaceného obočí, které ji sedí k tvaru obličeji. Jediné co na sobě nenávidí je její nos. Má plné rty, které se za každé okolnosti lesknou. Miluje módu a proto je vždy krásně upravená a všechno jí k sobě ladí. Nejraději si kupuje věci v neonových barvách, které kombinuje s tlumenými. Pokud ji někdy zahlédnete neuvidíte ji bez vysokých podpatků, které všechny okamžitě zaujmou. Na oblékání si dává záležet. Stejně jako miluje módu, tak i malování a dobrý make-up. Maddie ráda používá sladké vůně a s malováním to nikdy nepřežene.

Povaha: Maddie je bláznivá a usměvavá dívka, která se nikdy nedrží zpátky a je ráda středem pozornosti. Miluje zábavu a nikdy by jí nemohl ujít dobrý večírek. Ráda zkouší nové věci, které jsou někdy možná i šílené, ale ničeho se nebojí. Do všeho se pouští bez váhání a tak to s ní někdy špatně dopadne. Je milá, veselá, statečná a šťatsná dívka u které byste ani nepoznali co všechno si v životě prožila. Ráda se seznamuje s novými lidmi na které se možná někdy snaží zapůsobit tím, že neprojevuje její bláznivou stránku povahy. Pokud ale tuto dívku poznáte líp, zjistíte, že ráda lidem nechává prostor aby se ke všemu mohli vyjádřit a ráda si poslechne zážitky svých kamarádů. Má řadu dobrých vlastností, stejně jako těch špatných. V každé chvíli sebou šije a nevydrží chvíli v klidu. Když se s ní rozhádáte za každou cenu musí vyhrát, ale není bezcitná. Někdy ji hádka přece jenom omrzí a nakonec se omluví. Ráda sportuje a dva roky se už věnuje modelingu ve kterém je velmi úspěšná. Modeling není jediný koníček, který provozuje. Už odmalička pro ni a její talent bylo divadlo místem, kde se cítí svá a jedinečná. Chodí na kurzy herectví a občas se jí naskytne i nějaká ta příležitost.

Historie: 9.listopadu 1990 v Nottinghamu, ve Velké Británii začal úplně nový život pro holčičku jménem Maddison Graham, která se narodila se do milující rodiny. Má o tři roky mladší sestru Alison se kterou mají perfektní vztah, jsou něco jako nejlepší kamarádky, ví o sobě úplně všechno. Peníze jsou u nich to jediné s čím si nemusí dělat starosti díky svým rodičům, kteří vydělávali kupu peněz. Proč ten minulý čas? Protože její rodiče před 6 lety měli nehodu. Jeli po dálnici a nějaký šílenec to do nich napral plnou rychlostí, takže neměli žádnou šanci přežít. Jelikož neměli žádné příbuzné, tak se rozhodlo, že Maddison zplnoletí, aby nemuseli být v dětském domově. Potom se skoro pořád stěhovali až zůstali tady v Point Vernon, kde se plánují usadit. Tentokrát se odstěhovali kvůli příteli Alison, který se ní rozešel a ona to těžce to nesla. Holky se proto rozhodli začít se vším znovu. Maddison má už od svých pěti let v plánu být herečkou. Díky jejímu talentu měla možnost si zahrát pár vedlejších rolí, ale nic velkého. Když se před dvěma roky objevila v jednom filmu, dostala nabídku začít s modelingem a tak Maddie ani nezaváhala a hned z ní byla modelka. Před stěhováním musela s modelingem skončit a tak se uvidí, jestli bude pokračovat tady v Point Vernonu.

Domácí mazlíčci:
1.Pes Daisy, 8 měsíců (foto)
Maddie si Daisy pořídila těsně před stěhováním do Point Vernonu, protože si pejska vždycky přála. Je to fenka a narodila se před osmi měsíci. Daisy je hodná, ráda si hraje, ale ještě všechno neumí takže někdy neposlouchá. Má chlupatou a hebkou bílou srst na které jsou šedé až černé místa. Její zářivě modré oči si hned Maddie zamilovala a je to husky. Kolem krku má růžový obojek, který dostala hned první den co si ji Maddison pořídila.

Přezdívka hráče: daisy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama