Marion Chamberlin

16. srpna 2012 v 22:49 |  Ženy

Jméno: Marion Chamberlin

Datum narození: 3.12.1989

Místo narození: Brisbane, Queensland, Austrálie

Bydlení: Vlastní dům, bez návštěvní knihy

Vzhled: Marion je poměrně vysoké postavy, měří něco přes sto pětasedmdesát centimetrů. Možná je až nepřiměřeně štíhlá, ovšem ženské křivky se na ní vypozorovat dají. Má menší,oříškově hnědé oči, nad nímž se klene pečlivě upravované obočí. Z obočí vybíhá zakulacený nos. Její rty jsou plné, ale usmívá se málokdy a jenom na ty, které zná blíže. To první, čeho si na Marion ale všimnete, jsou její dlouhé, mahagonové vlasy, jejichž původní barva je světle hnědá. Obyčejně je nechává rozpuštěné, při sportování si je většinou smotá do drdolu nebo culíku. Obléká se elegantně a podle nejnovějších trendů. Pokud se něco objeví ve Vogue, okamžitě si to musí pořídit a je jí jedno, že jde o poněkud výstřední kousek. Má za to, že lidé módu nechápou a ona je jedna z mála, komu se dostal pro módu cit. Pokud se s Marion více sblížíte, určitě vám ráda ukáže svoje tetování, které si nechala vytetovat před dvěma roky, toužila po něm takřka celý život.

Povaha: Pokud čekáte milou slečnu, která se nebojí hovoru s kýmkoliv a s každým je kamarádka, asi se nedočkáte. Marion je sice naprostý extrovert, ale otevírá se spíše známým lidem a ne snad kvůli tomu, že by měla ráda tajemství. Chvilku potrvá, než její povaze porozumíte. Rozhodně není typ člověka, který by si celý den vystačil sám a o samotě si vyloženě liboval, ona spíše společnost vyhledává. Středem pozornosti ale být nechce, nemá to vůbec v lásce. Jejím největším koníčkem je již zmíněná móda, o níž také píše na svém blogu. Ke sportu jí ve většině případů nedonutíte, ale moc dobře ví, že si svou postavu udržovat musí, a tak často vyráží do fitness centra a nebo si jde zaběhat. Jako malá hrála tenis, ale nikdy mu nepropadla natolik, aby se mu chtěla věnovat déle než dva roky. Odmalička toužila po hodinách klavíru, její přání ale vyslyšeno nebylo. Občas si přečte nějakou psychologickou knihu. Co se týče hudby, nijak ji nerozlišuje, má ráda většinu hudebních stylů. Za fajnšmekra se ale považovat nedá, bez hudby se dokáže obejít.

Historie: Narodila se v Brisbane, jednom z největších měst v Austrálii. Odmalička ji to ale táhlo spíš k menším městům nebo k vesničce. Celý život je jedináček, sourozence vždycky chtěla, ale teď toho vlastně ani nelituje. V rodině nikdy neměla problémy, její rodiče jsou bohatí a celý její život jí ve většině věcí podporovali. Jediným jejich požadavkem bylo, aby vystudovala vysokou školu... a to se jim nejspíš splní. Mezi spolužáky se cítila dobře, bývala celkem oblíbená, s nikým neměla konflikty. Svého prvního přítele měla až ve svých sedmnácti letech, a vydrželi spolu až do jejích devatenácti. Kvůli studiu se společně shodli na rozchodu. Před ním se jí ale povedlo naletět mnoha klukům a dodnes si to vyčítá. Proto je teď méně otevřená. Na své přání, ale na výdaje rodičů, se odstěhovala do Point Vernon, aby zde nastartovala svůj nový život.

Přezdívka hráče: Annie
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dara Dara | Web | 19. srpna 2012 v 11:41 | Reagovat

Pěkné, moc hezký blog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama