Michael Lip Walond

17. srpna 2012 v 16:30 |  Muži

Jméno: Michael Lip Walond

Datum narození: 14.3.1992

Místo narození: Vesnice ve Skotsku, Velká Británie

Bydlení: Hotel Blue Star

Vzhled: Je vyšší štíhlé postavy, asi 185cm, sportovně založený. Jeho světle oříškové vlasy, na krátko sestříhané a sčesané do čela, doplňují pronikavé, modrozelené oči, které vždy vyzařují dokonalou pohodu. Jen z řídka se stane, že má horší náladu, vždy ho ale prozradí jeho oči. Od mala má tvrdou školu, co se slušného chování týká, proto ho obvykle potkáte v pánské košili, tmavých kalhotách a polobotkách. O výchově svých rodičů si ale myslí své, proto svůj nucený vzhled, doplní občasným strništěm na bradě. Kulhá na pravou nohu, i když to rád maskuje normální chůzí. Nerad na to upozorňuje, ale pokud má větší zátěž, kulhat ho uvidíte. O Svém zranění nemluví.

Povaha: Lip má svůj vlastní názor a pohled na svět, za kterým si stojí. Podle něj jsou profesoři tupci, kteří si nepřiznají, že pravdu může mít i student. Díky své prostořekosti, měl nemalé problémy. Některé končili domluvou, jiné na policejní stanici, ve školách, obvyklou zprávou do dokumentů. Dva z nich končili vyhazovem ze školy. Tento postoj mu zůstal i v mimoškolním životě. Má svůj pohled na svět, a určitým lidem už od pohledu nedůvěřuje. O některých si myslí, své. Proto se k nim většinou chová dost arogantně a shlíží na ně s vrchu. Po většinu se ale snaží zachovat chladnou hlavu a nejprve se slušně domluvit. Když to ale nejde po dobrém, i on dokáže zvýšit hlas. Pohádat se a stát si za svým, pro něj není žádný problém. Na proti tomu, k ostatním lidem se chová poměrně přátelsky. Prozrazují to o něm i jeho oči, které jasně dávají najevo, že je tu vždy pro ostatní a rád si popovídá. Jeho oči a prostořekost, mu pomáhají k snadnějšímu seznamování, i přesto, že není žádný král večírků. Na parketu ho uvidíte jen zřídka, nebo vůbec. Má svůj svět, ve kterém hlavní roli hraje kytara.

Historie: Lip se narodil do nehudební, či jakkoliv jinak, umělecky založené rodiny v malé vesničce, ve Skotku. Poblíž slavného jezera Lochness, kde postupem času trávil svůj čas. Jeho matka je žena v domácnosti, tudíž vychovávala Lipa k obrazu svému. Už od mala měl tvrdou školu a musel se vždy chovat slušně. Jeho otec je pěstitel. Pěstuje doma i v práci. Ovoce a zeleninu, ale amatérsky se pokouší šlechtit i květiny. Otec na Lipa nikdy neměl čas, většinu dne pracoval a večery propil v hospodě. I přesto mu ze svého malého platu dokázal naspořit na kvalitní studium. Jeho matka ho vždy do všeho nutila, možná i proto je teď takový jaký je.... Už v útlém věku začal zkoušet brnkat na dědečkovu kytaru. Krátil si tak volné chvilky u jezera. O dva roky později, v 7 letech, dokázal zahrát dvě skladby podle sluchu. Nastoupil na základní uměleckou školu, na kterou ho přihlásili rodiče, s vidinou dokonalého úspěchu. Opak byl pravdou. Lipa vždy hudba bavila a bavit bude, ale už od mala neměl rád, když mu někdo něco diktoval. Po roce přestoupil na obyčejnou základní školu, z důvodu, že nezvládal školu, rodiče ho přesto přes jeho prošení, aby už nemusel hrát před učiteli, přihlásili na kroužek. Ten navštěvoval 2x do týdne. S hudbou tedy žil už od mala, ale jak stárl, udělal si na všechno svůj vlastní pohled a sem tam, nějakou hodinu kytary vynechal. Rodiče si to s ním vyříkali a dohodli se na tom, že až do střední školy, kterou mu mimochodem vybrali už v dětství, nemusí na kytaru hrát. V té době to byl rok do střední. Nemá žádného sourozence, kterého by mohl škádlit, proto ho rodiče přihlásili na fotbal. On sám nic nenamítal a pravidelně na tréninky chodil. Všechno klapalo tak jak má a Lip měl za sebou už pár odehraných zápasů, ten poslední už nedohrál a nikdy se už na fotbal ani nepodíval. Byl v útoku, když měl míč před sebou a snažil se ho dostat do brány. Bylo už jen pár minut do konce zápasu, když v tom mu někdo zkřížil cestu a pořádně ho sekl do holeně. On nikdy tak ostré kolíky na kopačkách neměl, ale někteří je mají. Pochroumal si pravou nohu a k fotbalu se již nikdy nevrátil. Kulhá, ale rád to maskuje tím, že se snaží chodit jako normální člověk. Nedaří se mu to však při větší zátěži. Neběhá. Má za sebou dva vyhazovy ze školy. Věřte, že on na to není hrdý, ale po této zkušenosti si stojí za názorem, že při zkoušce hraní na kytaru měl pravdu. Místo C tam mělo být F. Po roce nastoupil na hudební konzervatoř, protože za poslední 3 roky se jeho známky velmi zlepšili. Měl možnost stipendia, ale na škole vydržel ani ne rok. Nepohodl se s profesorem, který ho učil historii hudby. Na další školu nastoupil o rok později. Na hudební konzervatoř v Londýně. Byl na internátu a to byl kámen úrazu. I tam po chvilce zvlčel a začal si prosazovat svůj názor. Po půl roce školu opustil s tím, že se opětovně nepohodl s profesorem. Nakonec se mu přece jen povedlo vystudovat a to uměleckou konzervatoř. Nyní pracuje jako učitel hudby a sem tam hraje i pro radost v parku.

Přezdívka hráče: Anet

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama