Michaela Amber

17. srpna 2012 v 10:48 |  Ženy

Jméno: Michaela Amber

Datum narození: 17.10.1989

Místo narození: Paříž, Francie

Bydlení: Vlastní dům, návštěvní kniha

Vzhled: Michaela je střední postavy. Je celkem štíhlejší postavy, její postava tvoří i nádherné nohy. Má krásně modré oči jako moře. Usmívá se snad na všechny, které potká. Má střední délku vlasů a ty jsou krásně blonďaté a vlnité, které upoutají vždy pozornost, jednak je nosí upravené. Obléká se moderně jednak sleduje modu na internetu. A pozor má v pupíku piercing.

Povaha: Michaela je milá, usměvavá, upřímná, je strašně moc upovídaná a ráda se seznamuje s novýma lidma. Má ráda kolem sebe hodně lidí. Ale taky je někdy urážlivá. Koníčků má málo, někdy si zajde do fitka si jen tak zacvičit a zpevnit postavu, ale kdysi hrála závodně volejbal. Teď už se tomu moc nevěnuje, protože klub do kterého chodila už skončil, ale s kamarády si v létě vždycky zahraje.

Historie: Michaela se narodila v Paříži. Má jen maminku, její tatínek zahynul při autonehodě. Maminka pracuje jako novinářka ve vyhlášené redakci poblíž New Yorské univerzity. Nedávno se totiž přestěhovali do New Yorku. Michaela, se chce osamotnit tak se rozhodla že se přestěhuje do Point Vernon a začne nový život. Chodila na vysokou školu, ale tu nezvládala tak jí opustila. Spolužáci jí tam šikanovali. Sourozence nemá a nikdy si je nepřála.

Přezdívka hráče: Michaela

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama