Miki Condie

19. srpna 2012 v 19:07 |  Ženy
Jméno: Miki Condie

Datum narození: 19.2.1993

Místo narození: New York, USA

Bydlení: Hotel Blue Star

Vzhled: Miki je mladá a zdravá dívka. Je vysoká přibližně jako ostatní ženy v této době. Má drobnou hlavu, která je orámovaná havraními vlasy, které jí splývají až na záda v malých vlnkách. Její oči mají skoro až nepřirozeně mordou barvu, která upoutá hned při prvním pohledu. Její oči vyzařují vřelost a lásku a ti, kteří jí neznají by byli schopni říct že je to nevinnost sama. Tváře jsou krásně růžové a na levé tváři pod okem má mateřské znamínko, které tak trohcu vypadá jako malé srdíčko. Při pohledu níž si nelze nevšimnout malého roztomilého nosánku, který nakrčí vždy, když se jí něco nelíbí. Pod nosem jsou výrazné červené rtíky, které se nenašpulí vždy, když po svém otci anebo po někom jiném něco chce. Na úzkém krčku se jí houpe náhrdelník s rubínem, který ještě zvýrazňuje barvu jejích rtů. Jako oblečení nosí převážně rudý živůtek, který je olemován černou krajkou a k tomu ve stejné varvě i sukni, která má stejně jako živůtek černé krajky. Barvou jejího oblečení je obvykle rudě červená anebo safírově modrá.

Povaha: Mnoho lidí by si o ní mohlo myslet jak je milá, nevinná a roztomilá, což se pletou i když teda roztomilá opravdu je. Je ale také nebezpečná. Její chování není nijak moc specifické, pokud je ve velké společnosti tak je trochu stydlivá a nesvá, avšak to bývá jen zástěrka, protože ve společnosti jedné nebo dvou či tří osob bývá sebejistá, namyšlená a někdy i arogantní. Čas od času si neodpustí nějakou tu kousavou poznámku. Miki je na první pohled usměvavá. Ano, tak to taky je. Pokud má ale dobrou náladu. Pokud ne, je raději někde sama a společnosti se vyhýbá. Ráda se přátelí. Zamlouvají se jí ti lidé, kteří jsou zábavní, mají rádi srandu a rádi podnikají různé akce apod. Pokud ale ani jednu vlastnost z vyjmenovaných třech nemají, nevadí jí to. Její velkým koníčkem je malování. Ráda si kreslí různé obrázky, které poté buď někomu daruje, nebo si je nechá. Potom taky ráda hraje na kytaru a u toho i zpívá. Pokud se jí chce, dokáže se do písničky vžít a prožívá ji. Když ji někdo vyruší, dokáže se hodně naštvat. Má ráda zábavu, jak už bylo napsáno. Ráda se směje a zúčastňuje se různých akcí apod. Nemá ráda nudu a proto ji ani nevyhledává. Pokud si všimne někoho, kdo je smutný, nebo nudný, snaží se ho nějak rozveselit, či zabavit. Pokud je ale ten dotyčný neprůbojný a nenechá se, nechá ho a jde někam jinam.
Tohle je prostě Miki.

Historie: Větrné město neboli NY, tam se narodila Miki kolem ranní hodiny 15. září matce Theodoře a otci Sebastianovi, oba byli velmi mladí, proto nebyli ani manželé a po několika letech se rozešli. Miki její matka nebyla schopná uživit, proto se o ní starala její teta Juliette, kterou považovala za svou matku. Trávila s ní skoro všechen čas, nemusela totiž pracovat jelikož, její manžel byl velmi bohatý podnikatel a malou Miki měl také moc rád. Užívala si dětství, chodila do školky a poté na základní školu, kde patřila mezi ty nadprůměrnější žáky. Také měla různé zájmy,nejraději snad hrála na klavír a také si občas vyjela na koni. To vše se ale změnilo, když nastoupila na střední školu. V tu dobu, se objevila její biologická matka a vzala si jí k sobě, důvod byl jednoduchý našla si přítele a už měla dost prostředků na to, jí uživit. To nevěděla, že bude mít stejně starého nevlastního bratra Damiena, s ním se ale však docela po čase spřátelila a navštěvovala s ním a jeho partou různé večírky, když se jednou z jednoho vracela tak její partu napadli je. Jen ona jediná přežila s těžkými ranění. Nikdo netušil proč je napadly a umlátily ,bodaly nožem k smrti...Po té co se vyléčila chtěla žít jinde..

Přezdívka hráče: Mikis
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama