Samuel Alfonso Müller

18. srpna 2012 v 20:28 |  Muži

Jméno: Samuel Alfonso Müller

Datum narození: 31.7.1992

Místo narození: Berlín, Německo

Bydlení: Hotel Blue Star

Vzhled: Samuel je vcelku pohledný mladík kterého si určitě zapamatujete podle jeho nádherných modrých očí které zdědil po svém otci. Jeho další poznávacím znamením jsou také jeho jemně kudrnaté vlasy, které se dají nazývat hnědými a nebo špinavě blonďatými. Na bradě má své oblíbené strniště které si při vyhrocených situacích nervózně škrábe. Vousy mu nerostou moc rychle. Jeho tělo je docela vypracované, chodí dvakrát týdně do posilovny a za dob kdy žil v Německu hrával fotbal za Berlín. Své tělo neukazuje, neukazuje ho tedy moc rád a proto ho nikdy neuvidíte v bazénu ani v módním časopise kde předvádí polonahý. Jeho tělo může vidět pouze jeho přítelkyně kterých nikdy moc neměl, on měl většinou pouze obdivovatelky. Je vysoký dva metry nemá, ale pět centimetrů mu do toho určitě nezbývá. Nemá moc opálenou kůži, má jí do meruňkova. Co se jedná jeho stylu oblečení, když není zima uvidíte ho většinou v nějákém bílém tričku a přesto košili, nebo v tričku s různým vzorem a když je zima? V jeho černé bundě!

Povaha: Pokud Sama neznáte, asi si ho odvodíte jako tichého, ale zároveň hodného a přítažlivého mladíka. Pokud ho znáte týden, řeknete o něm že je přátelský, že se s ním rozhodně nudit nebudete. Ale pokud můžete říct že jste přátelé, odvodíte ho jako krále všech party. Takoví on je. Na svět se dívá pozitivně, všechno většinou odkýve, když se ovšem jedná o závažnější problém, je to horší, Sam si připadá jak v nějákém přiblblém seriálu a absolutně netuší co bude dělat. Takhle se mu to stalo dvakrát, na nejvýš třikrát. On si dává pozor aby nic nevyvedl, může za to nejspíš výchova jeho německého otce. Rád cestuje, všude se na chvíli zastaví a jede dál, na všechny své cesty si poctivě vydělal brigádou ať už u svého otce nebo kdekoliv jinde a proto už mohou o Samovi mluvit v České republice, Španělsku, Polsku, Itálii a teď už i tady v Point Vernon, je jenom otázka času kdy bude chtít cestovat dál, je proto zatím jen v Hotelu. Fotbal ho baví, jak už bylo zmíněno. Hrál za Berlín stejně jako jeho mladší bratr Benjamin, takoví menší klub ale stejně také se to počítá. Dále se věnoval technice. Zajímali ho všelijaké počítače, mobily a podobné hračičky. No až ho potkáte, nebojte se ho oslovit. On vás určitě nekousne, to si pište!

Historie: Samuel Alfonso Müller přišel na svět třicátého prvního července devatenáct set devadesát dva do rodiny Alfonse a Mayi Müllerovích. Byl ve prostředku, před ním byla jeho starší sestra Maya a po něm ještě mladší sourozenec Benjamin. Jeho matka byla žena v domácnosti, otec byl ten, co pracoval, byl to truhlář, ale bylo na něm poznat že byl vychováván tvrdou výchovou, protože přesně tak se projevoval na svých dětech, hlavně na Samovi, jelikož Maya byla dívka, tak to měla lehčí a Benjamin byl mazánek protože byl nejmladší. Sam to ale spíš oceňoval než aby byl naštvaný, takhle si vždycky tvrdou výchovu představoval. Když krapet vyrostl začal trénovat fotbal a probojoval se až do toho slavného Berlína. A za ním Benjamin. Když ukončil základní školu šel na gympl jak si to přál jeho otec, tam poznal svou první pravou lásku - Vanessu, na tu nikdy nezapomene, zádrhel byl v tom že se odstěhovala a on ani nemá její adresu, ví pouze to že se přistěhovala do Austrálie, možná ho proto cesty zavály sem. Když se Vanessa odstěhovala fotbal mu přinesl pár fanynek a on párkrát experimentoval s nějákou fanynkou v Hotelu, ovšem měl v sobě pár kapek alkoholu. Gympl odmaturoval ale s odřenýma ušima. Pak si řekl že je čas na vydělávání i když se to otci nelíbilo, on sbíral peníze na cesty projel Českou republiku, Španělsko, Polsko a nebo třeba Itálii a tak se probojoval až sem do Austrálie. Jak dlouho tu ale vydrží?

Přezdívka hráče: Eve
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama