Xavier Hughes

18. srpna 2012 v 17:42 |  Muži

Jméno: Xavier Hughes

Datum narození: 24.2.1991

Místo narození: Hervey Bay, Queensland, Austrálie

Bydlení: Vlastní dům, bez návštěvní knihy

Vzhled: Mluvíme-li o výšce, Xavier rozhodně nevyčnívá. Měří něco málo přes metr sedmdesát pět. Je poněkud štíhlejší postavy, svaly byste na něm hledali marně. Nedá se o něm však říci, že by byl vyloženě nějaká vyhublá vyžle. Má tmavě hnědé, husté vlasy, které by byly kudrnaté, kdyby si je nenechal pravidelně stříhat. Pod hustým obočím se skrývají bezstarostné, tmavě modré oči. Rty má docela plné, to ale skoro není poznat, protože se většinou smějí na všechny kolem. Jeho pleť je světlá a neopaluje se dobře, většinou mu delší pobyt na sluníčku způsobí spálenou kůži. Tak trochu typické jsou pro Xaviera mateřská znaménka, jichž má na těle nespočet. Nemá žádný vyhraněný styl, co se týče oblečení, ale jeho jediným požadavkem je, aby bylo pohodlné a cítil se v něm dobře. Často nosí kostkované košile, pod nimiž mívá klasické bílé tričko, a džíny. Nikdy na něm neuvidíte jiné boty nežli tenisky...

Povaha: Xavier je tvor možná až příliš přátelský, je schopen přijít za úplně cizím člověkem a ještě téhož dne mu vyklopit celý jeho životní příběh. Nemá rád morouse a namyšlené lidi, většinou si z nich ale stejně dělá legraci. Možná je nemá v lásce, ale to neznamená, že by na ně neměl být milý. I když, někdy také dovede být pěkně drzý. To, že se s lidmi bez problému baví ale neznamená, že je všechny pokládá za přátele. Chápe, že jeho vstřícnosti mohli lidé využít. Snaží si ostatní získat různými vtípky, smysl pro humor je jedna z jeho nejlepších stránek. Někdy to ale s tou snahou být vtipný přehání. Většinou se k lidem chová nadmíru přátelsky, někomu to může vadit, ale on si s tím hlavu neláme. Xavier si vlastně neláme hlavu s ničím. Není dne, kdy by se s něčím trápil, prostě jen mávne rukou a dál se o to nestará. Co se týče dívek, zatím mu jich mnoho hlavu nezamotalo. Když se tak ovšem stane, rázem je ze vtipálka romantik, který je schopen oné dívce snést i modré z nebe. A to je teprve věc, která ho dokáže potrápit. Nemá příliš koníčků, většinu času tráví u počítače hraním her a nebo jen tak chatuje buď s přáteli a nebo úplně cizími lidmi a třeba i v jiném jazyce. Zvládá angličtinu, jeho rodný jazyk a částečně i francouzštinu, kterou se do něj snažili rodiče dostat, když byl ještě malý. Mimo to také rád tráví volné chvíle se svými přáteli, ale to se kvůli nedostatku času (on čas má, to spíše oni jsou věčně zaneprázdnění) stává málokdy.

Historie: Narodil se 24.února v Hervey Bay jako čtvrté dítě do rodiny Hughesových. Jeho rodiče, Jane a Robert, spolu byli přes dvacet let, když se jim Xavier narodil. Se svými sourozenci Xavier vždycky vycházel dobře. Asi je to zvláštní, ale rodiče mezi dětmi nikdy nedělali rozdíly a neměli to své ,,nejoblíbenější dítě", které rozmazlovali. Ani to, že byl Xavier nejmladší, z něj neudělalo maminčina mazánka. V šesti letech nastoupil do první třídy a herveybayskou základní školu navštěvoval celých devět let. Učení mu nikdy nešlo, ve škole proto jeho známky nebyly nejlepší. Rodičům to sice vadilo, ale on - jak je zvykem - to v podstatě neřešil, jenom s kamarády lítal venku a lezl na stromy. Po deváté třídě odešel na střední školu, kde se vyučil v oboru prodavač. Pár měsíců po dokončení studia si našel práci v herveybayském supermarketu, kde jako prodavač pracuje výhradně přes noc. Je to sice nevděčná práce, ale on svůj ,,džob" měnit nechce. Nikdy ho nenapadlo, že by se z Hervey Bay místa chtěl odstěhovat, ale jednou to přijít muselo, všichni jeho sourozenci od rodiny odešli a on nechtěl být tím, kdo s rodiči zůstane do třiceti. Sebral si proto svých pět švestek a odstěhoval se do blízkého Point Vernonu, kde hodlá žít svůj vlastní život a sám si ho i financovat. Nemá sice žádný prezidentský plat, ale s brigádami a několika spolubydlícími, které si už našel, se to dá zvládnout.

Přezdívka hráče: Annie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama